Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Banned
    Nickname
    AndyBOGARD
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ILegendS
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

GMlerin slotta geniedeki adamı tp etmesi hk.

Arkadaşlar 1.5 aydır altarda uruk tron slotunda kasıyorum. İş gereği çoğunlukla teamwieverdan kontrol ediyorum . İş dışındada 4-5 saat pc başındayım elle atak yapıyorum. Ama artık bunaldım. Sürekli ks geliyor koxpersın makrosun diyip video alıyolar cr atıyolar 5 dir gm ediyor ve partiden çıkartıyor charları. Artık bunaldım. En son dün gece oldu 4 saat charlar hem ölmüş hem partiden çıkartılmış. Madem tp edeceksiniz uzağa bir yere çekin charlar yatmasın lütfen rica ediyorum koskoca oyun yönetimi hileyi bu şekilde tespitlemesi çok itici değilmi? Benim 4-5 saat premiumum boşa gidiyor ve arkadaşlarımında öyle. Neden farklı bir çözüm yolu geliştirmiyorsunuz? Hem exp hem premium hem zaman herşey boşa gidiyor bu şekilde loglardan vs bulunamıyormu hile tbl makro?
    Last edited by SkCLucky; 03-17-2019 at 04:26 PM.

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    aynı durumu maneste çok yaşadım gmlerde genie kapat aç komutu olması gerekiyor.
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Banned
    Nickname
    AndyBOGARD
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ILegendS
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    aynı durumu maneste çok yaşadım gmlerde genie kapat aç komutu olması gerekiyor.
    Abi artık bunaldım gerçekden 83 gelmeden 80 %100 yapmaya çalışıyorum. 2 günde bir charı tp edip yatırıyorlar. Koskoca oyun yönetiminin kullandığı yönteme bak

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Arkadaşlar Sizde de ; genie açıkken kitlenip kaldığı böyle çharın öldüğü oldu mu arka arkaya 2-3 kere ama?

Pot olmasına rağmen basmıyor atak yapmıyor genie var kafada

Quote Originally Posted by Repidog1 View Post
    Arkadaşlar Sizde de ; genie açıkken kitlenip kaldığı böyle çharın öldüğü oldu mu arka arkaya 2-3 kere ama?

Pot olmasına rağmen basmıyor atak yapmıyor genie var kafada
    Benim derdim farklı baba gmler koxp makdo kontrol yapıyor tp ediyor char partiden cıkıyor genisie duruyo ve ölüyor kanser oldum artık 5. Oldu bu. 3 charım 3 de yatıyor

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    yaw o değil az önce elle farm yapıyorduk arkadaşımla pt mizi bozdu sonra arkadasın charı dondu bilgisyarı resetledi . o arada bende ölmesin diğe yanında minör atıyordum bi baktım ban yazdı şaka gibi bunlarrr

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4ndyBOGARD View Post
    Arkadaşlar 1.5 aydır altarda uruk tron slotunda kasıyorum. İş gereği çoğunlukla teamwieverdan kontrol ediyorum . İş dışındada 4-5 saat pc başındayım elle atak yapıyorum. Ama artık bunaldım. Sürekli ks geliyor koxpersın makrosun diyip video alıyolar cr atıyolar 5 dir gm ediyor ve partiden çıkartıyor charları. Artık bunaldım. En son dün gece oldu 4 saat charlar hem ölmüş hem partiden çıkartılmış. Madem tp edeceksiniz uzağa bir yere çekin charlar yatmasın lütfen rica ediyorum koskoca oyun yönetimi hileyi bu şekilde tespitlemesi çok itici değilmi? Benim 4-5 saat premiumum boşa gidiyor ve arkadaşlarımında öyle. Neden farklı bir çözüm yolu geliştirmiyorsunuz? Hem exp hem premium hem zaman herşey boşa gidiyor bu şekilde loglardan vs bulunamıyormu koxp tbl makro?
    Loglarına bakıyor görünen birşey yoksa ve karakterin seri atak yapıyorsa pedalı anlamak için çekiyorlar.Usb bağlantılı bir şeyi göremezler yazılım olmadıkça.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by anilreisss View Post
    yaw o değil az önce elle farm yapıyorduk arkadaşımla pt mizi bozdu sonra arkadasın charı dondu bilgisyarı resetledi . o arada bende ölmesin diğe yanında minör atıyordum bi baktım ban yazdı şaka gibi bunlarrr
    Uygunsuz bir şey yoksa ban yemezsiniz.Bu oyunun son 6 yılında aktifim aralıksız.Böyle bir mağduriyet yok.Daha önce açmıştır o an açmış olmasa bile.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Uygunsuz bir şey yoksa ban yemezsiniz.Bu oyunun son 6 yılında aktifim aralıksız.Böyle bir mağduriyet yok.Daha önce açmıştır o an açmış olmasa bile.
    bu dediğin olsa direk ban atarlar niye gm çeksin de sonra ban yesin ?

Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Loglarına bakıyor görünen birşey yoksa ve karakterin seri atak yapıyorsa pedalı anlamak için çekiyorlar.Usb bağlantılı bir şeyi göremezler yazılım olmadıkça.
    Tamamda reis o zaman partiden niye çıkartıyor? Ve neden genieyi yeniden başlatmıyor? Char ölüyor ve exp pre herşey gidiyor. Adaletmi bu?