Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member Vrij's Avatar
    Ya arkadaslar okuduguma inanmadım he, bu nedir böyle GM zulmu mu? Yeni Gmde yok bildiğim hani acemi berber traşı oldu desek.
    Sn. Gmler geni de macro, parası ödenmiş macro, madem geni satıyorsunuz malınızın kullanımına uyun yani, adam AFK işte genie açmış, tp edip partyi bozup öldürtmenin mantıgı, iş ahlakı filan nerede ya???

Aklım şaştı he, bunu da gördük yani şu oyunda

Senior Member iVibe's Avatar
    Ts basıp golem içine tplesinler bide

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    düşünsene khenart hesabına bi giriyo account blocked for luring - 7 days yazıyo D:

Senior Member
    Katılıyorum benim de başıma birçok defa geldi. Sürekli ts basmam sayesinde yatmadı çarlar

@eryudes reis teamwiever veriyim bağlan bak bilgisayara komple birşey varsa banla ama rica ediyorum slotun içine tp edip partiden çıkartma. Altar 2 camp 1 AYAZDAYIII ben. Slotun ortasına tp ediyosun video alıp banlatıcam bidahakine CR atıcam haberin olsun Mgame CR bildiricem

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    aynı durumu maneste çok yaşadım gmlerde genie kapat aç komutu olması gerekiyor.
    Genie aç kapat komutu mevcut ama kullanmıyorlar sanırım. Yoksa oyunun ebenezerine böyle bir kod ekli durumda.

Junior Member
    pvp serverlarda bile gm başkasının geniesini kapatıp tekrar başlatabiliyor ama nttgamede öyle bi olay yok sanırım daha okadar gelişememişler

Quote Originally Posted by allybey777 View Post
    pvp serverlarda bile gm başkasının geniesini kapatıp tekrar başlatabiliyor ama nttgamede öyle bi olay yok sanırım daha okadar gelişememişler
    Hiçbir yetkili cevap vermiyor :/

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Senin derdin exp değil 1.5 ay slotu tek başına işgal ediyorsun.Benim gözümde koxperden daha iticisin.
    Zaten görevlerle 1 hafta 80 oluyorsun.2 aydır expmi kasılır yoksa paramı

Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Senin derdin exp değil 1.5 ay slotu tek başına işgal ediyorsun.Benim gözümde koxperden daha iticisin.
    Zaten görevlerle 1 hafta 80 oluyorsun.2 aydır expmi kasılır yoksa paramı
    Uruk trona koy bakalım charını 80 %99 nasıl olacaksın? Sürekli ks var slotta tekmi kasıyorum sanıyosun ? 7/24 ks var zaten bide char yatınca insan sinir krizi geçiriyor. Hem exp hem para kasıyorum charımı dizmeye çalışıyorum.