Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Ft küçülen alan bugu

Merhaba
    60-83 Ft de alan küçüldükten sonra belirlenen alanın dışına karakterim geçmektedir. 16/03 tarihinde gece 3 ft sinde wr yi kestikten sonra biri tarafından bana pm atıldı. Pm de videomun alındığını ve foruma atılacağı yönde bir yazı yazmaktaydı. Bende bunu anlamadım ve pm e cevap vermedim. 17/03 tarihinde yine gece 3 ft sinde bu sefer arkadaşımla girdiğimde bana sen nasıl o pembe çizgilerle engellenmiş bölgeye geçtiğimi sordu bende bilmiyorum diyerek bir kaç defa da geçiyor mu diye denedim geçtiğini fark ettim. Bir gün önce bana pm atan arkadaşın yazdıkları şimdi anlam kazanmıştır. Altta olduğu gibi nick ve serverımı yazdım arkadaş foruma eğer ki video mu attıysa boş yere banlanmak istemiyorum. Herhangi bir illegal program ve ya ona benzer bir şeyler kullanmııyorum. Gm ler her türlü incelemeyi yapabilir bilgisayarımda ve bana dönerlerse sorunun oyunla mı alakası olup olmadığını çok sevinirim.

Nick: LosPollosHermanos
    Server: Vega

Senior Member
    bu olay bende de mevcut illegal birşey kullanmıyorum ama istediğim yere gidebiliyorum ftde