Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry Otp login failed with unknown issue. Please contact customer service. HATASI

Merhaba. Telefonu yeniden başlattım ve oyunda relog attım. id ve şifre yazıyorum daha sonrasında otp kodunu girince with unknowm issue hatası veriyor sürekli. Bu hatanın çözümü nedir? Bilgisayarımda sistem saati utc+03:00 istanbul olarak ayarlı. (https://i.hizliresim.com/grg305.png)

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba,

Aşağıdaki adımları uygulayarak bir daha deneyin. Tam olarak doğru yapmamış olabilirsiniz.

• ERROR! OTP LOGIN FAILED WITH UNKNOWN ISSUE. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE

Yani diyor ki ''HATA! BİLİNMEYEN SORUN. HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN ''

Bu durum için çözümlerimiz oldukça basit.

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen aşağıdaki videoda bulunan adımları gerçekleştiriniz.