Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thumbs up 6 yılın ardından oyuna dönüş, 2 ay dolunca veda...

Bir ülke düşünün, ülkenin; polisleri, suçluları ve düzgün vatandaşları olsun. O ülke de suçlulara işlem yapılmaz. Polisler parasını alır işini yapmaz. Hakkını arayıp, polise giden vatandaş susturulur ve uzaklaştırılır. Sen o ülkede yaşamak ister misin?

Aynısını oyun için düşünelim. Sen haklısın, hakkını arıyorsun. Çözüm ve eleştirilerde bulunuyorsun. Konu açman sonrasın da forumdan 2 haftalığına IP ban yemekle sonuçlandırılıyor.

Şimdi şöyle diyelim. Oyunun GM leri hile en aktif olarak kullanıldığı saat olan ''Chaos'' saatlerin de oyuna girip ban atmıyorsa açık ve net şekilde ''BENCE'' ve ''KESİNLİKLE'' işlerini layığı ile yerine getirmediklerini gösterir. Bu yazımdan dolayı tekrar ban atacaksanız sorun yok . Zaten kalmış 100 küsür saat Pre'ye. Bitsin bırakacağım. İster sonsuza kadar ban atın ister atmayın. Bir de yayınlar da ''Arkadaşlar eleştiriye açığız'' demeyin ban atacaksanız arkadaşlar Her neyse...

Ek olarak ; ''Siz bize rapor edin biz bakıp banlarız''. Böyle bir mantık yok!

Sen zamanın da hileyi banlamayıp, sonrasın da report üzerine banlasanız ne olur banlamasanız ne olur. Benim o an hakkım yeniliyor mu ? Yeniliyor. Bitti! Olay budur!!

Geç gelen adalet, adalet değildir!
    İşin kötü taraflarından bir tanesi de, hile kullananlara pm atıp bazen konuşup bazen sövüştüğümüz de ''ağlama'' ya da ''oyunu öğren'' yazıyorlar. İşte asıl komik olan taraf bu . Aman her neyse fazla uzattık gene. Geri de kalan arkadaşlar bol şans ve sabır dilerim.
    Allaha emanet...
    Last edited by SkCLucky; 03-17-2019 at 04:23 PM.

Arkadaş haklı bence eskidende bi ara durum böyle hile doluyken cz ye kadar sıçrayana kadar bişey yapmamışlardı. sanırım şuanda aynısı bekleniyor bahçe farmcı yada yayıncı şahıslar bıktık hile demedikçe bu oyunda birşey değişmiyecek
    Last edited by SkCLucky; 03-17-2019 at 04:23 PM.

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TEK___NEFES View Post
    Bir ülke düşünün, ülkenin; polisleri, suçluları ve düzgün vatandaşları olsun. O ülke de suçlulara işlem yapılmaz. Polisler parasını alır işini yapmaz. Hakkını arayıp, polise giden vatandaş susturulur ve uzaklaştırılır. Sen o ülkede yaşamak ister misin?

Aynısını oyun için düşünelim. Sen haklısın, hakkını arıyorsun. Çözüm ve eleştirilerde bulunuyorsun. Konu açman sonrasın da forumdan 2 haftalığına IP ban yemekle sonuçlandırılıyor.

Şimdi şöyle diyelim. Oyunun GM leri koxpun en aktif olarak kullanıldığı saat olan ''Chaos'' saatlerin de oyuna girip ban atmıyorsa açık ve net şekilde ''BENCE'' ve ''KESİNLİKLE'' işlerini layığı ile yerine getirmediklerini gösterir. Bu yazımdan dolayı tekrar ban atacaksanız sorun yok . Zaten kalmış 100 küsür saat Pre'ye. Bitsin bırakacağım. İster sonsuza kadar ban atın ister atmayın. Bir de yayınlar da ''Arkadaşlar eleştiriye açığız'' demeyin ban atacaksanız arkadaşlar Her neyse...

Sen zamanın da koxperleri banlamayıp, sonrasın da report üzerine banlasanız ne olur banlamasanız ne olur. Benim o an hakkım yeniliyor mu ? Yeniliyor. Bitti! Olay budur!!

İşin kötü taraflarından bir tanesi de, koxp kullananlara pm atıp bazen konuşup bazen sövüştüğümüz de ''ağlama'' ya da ''oyunu öğren'' yazıyorlar. İşte asıl komik olan taraf bu . Aman her neyse fazla uzattık gene. Geri de kalan arkadaşlar bol şans ve sabır dilerim.
    Allaha emanet...
    lafın kısası ben discorttan chaosta koxper raporladım 20dk chaos oynadık raporladıgım isimler +90 skorlar ilk 3 de bitirdi, chaos sonrası dc de biraz sitem edip benı banlayın eğer onları banlamayacaksanız dedım ve 5 dk sonra dc rapor yetkim alındı.10 gün uğraşıp kastıgım dc hesabım 5 dk da alındı. fakat 1 dk da hesap açıp oyuna giren koxper banlanmadı. bu oyunun adaletinin kısa biz özeti bu.

Abi siz ulkede hersey guzelde gitse doğan güneşi suclarsiniz. Fazla yoruma gerek yok..

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Şu forumda ve discordda hatta özellikle discordda eleştiri yapıp banlanmayan bı ben kaldım heralde.
    Mesela geçtiğimiz haftalarda adam khenarta pm atmış

Ve foruma konu açıyor eleştiri yaptım banlandım diye. Şimdi ben senin ya da diğerlerinin gerçekten sadece eleştiri yaptığı için banlandığına nasıl inanayım?

Adamlar artik o kadar rahatki her slota hile makro acip gidiyor. Makro nasilsa ban yemiyor. hile en az 15gun crye ye donus yapilmiyor. Buda herkesi hileye teşvik ediyor. Milllet enayi degil.
    Last edited by SkCLucky; 03-17-2019 at 04:24 PM.

Quote Originally Posted by Zoneradious View Post
    Abi siz ulkede hersey guzelde gitse doğan güneşi suclarsiniz. Fazla yoruma gerek yok..
    İroni mi yaptın ciddi mi yazdın anlamadım. Ciddi yazdıysan...

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Şu forumda ve discordda hatta özellikle discordda eleştiri yapıp banlanmayan bı ben kaldım heralde.
    Mesela geçtiğimiz haftalarda adam khenarta pm atmış

Ve foruma konu açıyor eleştiri yaptım banlandım diye. Şimdi ben senin ya da diğerlerinin gerçekten sadece eleştiri yaptığı için banlandığına nasıl inanayım?
    Şu an nasıl eleştiri yaptıysam aynı şekilde yaptım. Sen ve senin gibi arkadaşları da inandırmaya da çalışmıyorum. Yazımı okuması gereken kimse de yok. Sadece bunu oyunu bırakmadan yazmak istedim ve yazdım.

Senior Member Vrij's Avatar
    Slm, konuyu açan arkadas eski Olympiadaki efsane warrior TEK_NEFES mi? Konunun İmlası çok düzgün yazılmış kıskandım ))

Gelelim konuya, eskiden de 22 server ve 5 Gm varken de benzer sorun vardı, çok oyuncu var yetişemiyorlar. Bir de o zmn ticketlara da GMler bakardı, şimdi bakmıyor diyorlar ama şüphem var, bazı şeyler GMlik normal elemanlar nsl baksın, bakıyorsa onları niye GM yapmıyorlar bilmem.

2 haftalık IP ban da nedir yaw, dinamik IPlerde ban mı olur da, bu GMlerin değil buradaki modların işi, çok mod var kim ne yapıyor belli değil. Ne yazmştın ki?

Discord ayrı bi dert, steamKO da GB alıp satanları banlıyolar USKOda neden yok dedim, beni de banladılar, kim ne yapıyor orda da belli değil
    Hiç dert değil, insan ne ederse kendine eder der atalarımız.

Senior Member
    Nickname
    Activex
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TEK___NEFES View Post

Şimdi şöyle diyelim. Oyunun GM leri koxpun en aktif olarak kullanıldığı saat olan ''Chaos'' saatlerin de oyuna girip ban atmıyorsa açık ve net şekilde ''BENCE'' ve ''KESİNLİKLE'' işlerini layığı ile yerine getirmediklerini gösterir. Bu yazımdan dolayı tekrar ban atacaksanız sorun yok . Zaten kalmış 100 küsür saat Pre'ye. Bitsin bırakacağım. İster sonsuza kadar ban atın ister atmayın. Bir de yayınlar da ''Arkadaşlar eleştiriye açığız'' demeyin ban atacaksanız arkadaşlar Her neyse...

Sen zamanın da koxperleri banlamayıp, sonrasın da report üzerine banlasanız ne olur banlamasanız ne olur. Benim o an hakkım yeniliyor mu ? Yeniliyor. Bitti! Olay budur!!

İşin kötü taraflarından bir tanesi de, koxp kullananlara pm atıp bazen konuşup bazen sövüştüğümüz de ''ağlama'' ya da ''oyunu öğren'' yazıyorlar. İşte asıl komik olan taraf bu . Aman her neyse fazla uzattık gene. Geri de kalan arkadaşlar bol şans ve sabır dilerim.
    Allaha emanet...
    yaşadığınızın aynısını bende yaşadım. beni DC den banladılar :=))

yapacak birşey yok oyun oynamaya bakacağım ben.

GM lerin yakasını bıraktım artık.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    ben de eski Gm lerden birinin yaptığı item stoğunu sordum banlandım

hiç peşine de düşmedim açıkcası... bir kere sordum sadece neden ban yedim diye... Demin ki postta da birinin ksc sinde ki gibi, reel de yüzüne bakmayacağımız adamlara mı yalvarayım banımı açın diye =)