Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)

Görevi düzeltin artık

daha nasıl bir başlık açmalıyım allahınız varsa düzeltin şu priest minevra görevini çok zor olduğunu düşünmüyorum çarımı dizdim takılarım silahım hazır armor sıkıntım var ne günlük görevi salıyosunuz ne priest minevrayı karus değiliz diye mi böyle ?

Senior Member
    +1 yeter da artik

Quote Originally Posted by ekobey3515 View Post
    daha nasıl bir başlık açmalıyım allahınız varsa düzeltin şu priest minevra görevini çok zor olduğunu düşünmüyorum çarımı dizdim takılarım silahım hazır armor sıkıntım var ne günlük görevi salıyosunuz ne priest minevrayı karus değiliz diye mi böyle ?
    Oyundaki bir bug icin hatta bir oyun icin actigin baslik sence mantikli mi ? Kaptirmayin kendinizi bu kadar.. Adamlar defalarca aciklama yapti. Yapimciya iletildi diye. Yapimci erteliyorsa nttgame’in ne sucu var ? Gidersin mgame’e bilet yollarsin..

• Konu kilit !

@GamesDepot
    Last edited by Zoneradious; 03-16-2019 at 10:57 PM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Yanlış yerden yemin çakmışsın. Başlık şöyle olcaktı: "Buddha'nız varsa şu görevi düzeltin artık"

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Zoneradious View Post
    Oyundaki bir bug icin hatta bir oyun icin actigin baslik sence mantikli mi ? Kaptirmayin kendinizi bu kadar.. Adamlar defalarca aciklama yapti. Yapimciya iletildi diye. Yapimci erteliyorsa nttgame’in ne sucu var ? Gidersin mgame’e bilet yollarsin..

• Konu kilit !

@GamesDepot
    direk yapımcıya bilet atma şansım olsa zaten burda uğraşmam bi patch geliyo şu görev bozuluyo bi patch geliyo şu oluyo sanırım karussun o yüzden şikayetci değilsin bu durumdan saçmalığa bak ki karuslarda çalışıyo bu görev kimse ilgilenmediği için mecbur sinirden artık böyle başlık atmak zorunda kalıyoruz kono kolot !!QQ

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Yanlış yerden yemin çakmışsın. Başlık şöyle olcaktı: "Buddha'nız varsa şu görevi düzeltin artık"
    valla neye inanıyolarsa söylesinler gideyim ona dua edeyim de yapsın artık şunu çok geride kalıyoruz karuslardan

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Mevcut konudan devam edebilirsiniz.

Priest Minerva