Results 1 to 9 of 9

Thread: css ile ilgili

Junior Member

css ile ilgili

arkadaşlar pazardan gb ile 80 lvl okcu almak istiyorum ancak kafamı kurcalayan bir şey var ben alacağım karakterin geçmişini bilmiyorumadam nasıl kasmış bu çarı koxp kullanmış ise ben karakteri alıp ringi kırdıktan sonra karaktere ban atılırmı yoksa gm ler karakteri inceleyip ring ile başkabir oyuncu tarafından satın alındığını anlayıp.muaf tutarlarmı gm lerden yada konuyla alakalı bilgisi olanlardan yardım alabilirsem çok iyi olacak.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    atılır bence isim değiştirirsen tespit edilemez çarı alınca ncs at kafan rahat olsn

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by ekobey3515 View Post
    atılır bence isim değiştirirsen tespit edilemez çarı alınca ncs at kafan rahat olsn
    Ncs ile hiçbir illegal olaydan kaçamazsın.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hiç güleceğim yoktu ya. Böyle bir mantık olabilir mi. Sen Chrome da gizli sekmede takıldığın zaman takip edilemeyeceğini zannedenlerden misin yoksa?

CSS basılmış karakterin ismi değişse bile, geçmişi görülebilir. O karakter hangi hesaptan ringlenmiş, hangi hesaba aktarılmış hepsi bulunabilir. İllegal bir durum çıkarsa senin hesabın ceza alabilir. Sadece illegal de değil, küfür, luring vb durumlardan daha önce ceza aldıysa bunlar senin hesabını da riske atar. CSS karakter satışı için dizayn edilmiş bir şey değil diyorlar her zaman. Yani muaf tutulmazsın. O yüzden bilmediğin karakterleri tanımadığın kişilerden almamanı tavsiye ederim.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    pek tabi alır.
    zaten yüksek level koxperlerin çoğu da video alındığını falan farkederlerse karakteri ringleyip ucuzdan satma yoluna gider.
    Cr konuları 1 haftadan uzun sürdüğü için de bu süreçte siz farkedemezsiniz ve yeni aldığınız karakter hapsi boylayabilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Hiç güleceğim yoktu ya. Böyle bir mantık olabilir mi. Sen Chrome da gizli sekmede takıldığın zaman takip edilemeyeceğini zannedenlerden misin yoksa?

CSS basılmış karakterin ismi değişse bile, geçmişi görülebilir. O karakter hangi hesaptan ringlenmiş, hangi hesaba aktarılmış hepsi bulunabilir. İllegal bir durum çıkarsa senin hesabın ceza alabilir. Sadece illegal de değil, küfür, luring vb durumlardan daha önce ceza aldıysa bunlar senin hesabını da riske atar. CSS karakter satışı için dizayn edilmiş bir şey değil diyorlar her zaman. Yani muaf tutulmazsın. O yüzden bilmediğin karakterleri tanımadığın kişilerden almamanı tavsiye ederim.
    neden köpek gibi saldırıyosun bilmiyordum insan gibi söyleyebilirsin taamam insan değilsin bari insan taklidi yap

Junior Member
    açılan konulara verilen yorumlar kimi zaman saçma olsada hepsi değerli birbiriniz yaptığı yorumları eleştirmek yerine sizde konu ile alakalı yorumunuzu yapın lütfen saygı çerçevesinde

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    neden köpek gibi saldırıyosun bilmiyordum insan gibi söyleyebilirsin taamam insan değilsin bari insan taklidi yap
    İnsanım merak etme, taklit yapmama gerek yok inan ki ama senin tersine şöyle diyebilirim: Tepki biraz fazla olmuş olabilir ama başkası olsa yazmazdım malumun her yerde saldırı halindesin çünkü. Köpek kelimesini de iade ediyorum.

Bilmiyorsan adın gibi emin bir şekilde yorum yapma o zaman. Tespit edilemez diyorsun kesin bir şekilde, adam sana güvenip gider yapar.
    Last edited by NocturnalCreature; 03-16-2019 at 03:31 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    banlanıyor daha geçen gün arkadaşın başına geldi ucuzdan ring bulmuş 80lvl almış 2 güne kalmadan hesbı TPT ban kapatıldı. sıfır dc pre pus itemleride çekmiş yeni
    8-9gb zarar etti ring yüzünden. özelikle ring satan yerlere dikat etmek lazım nttgame ya bı ring kaldıracak pus dan yada buna önlem alcak.
    ring lenmiş char 72saat satılmaz tkas edilemez yapması lazım ve bu süre içinde char ın ilagel aktivitesi varmı kontrol edilmesi lazım.
    satın alan lar madur ediliyor nttgame da bu ilagal aktiviteye ucundan göz yumuyor.....