Results 1 to 8 of 8

Maden ile ilgili

merhabalar herkese dün 3-4 saat maden yapıyım dedim dizi izlerken drop olarak sadece küçülme topu attı ts veya abyss ve diğerledinden filan hiç atmadı opal saphire filanda atmadı droplar kaldırıldımı madenden artık sadece kücülme topumu atıyo geçerli item olarak ?

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Malesefki öyle

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Maden boş iş artik

benim arkadaş yapıyo suan ben alıyom diyo olm bu ne benim charda bişeymi var adam 30 dk yaptı yapmadı atmış hepsinden

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    70+ olmanız gerkeiyor yoksa küçülme topunndan başka bir şey alamazsınız

teşekkürler

Senior Member
    Merhabalar.Altar servırında maden yapmaktayım her şey kurallara uygun.Droptan daha ziiyade dc flash belirgin biçimde az düşüyor şuan bronz premium var daha önce platinum premium vardı durum aynı malesef.Legal oyuncu bence büyük haksızlığa uğradı maden nitekim oyunun en zevkli bölümüydü maden dropları tatmin edici değil.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by lerofen001 View Post
    Merhabalar.Altar servırında maden yapmaktayım her şey kurallara uygun.Droptan daha ziiyade dc flash belirgin biçimde az düşüyor şuan bronz premium var daha önce platinum premium vardı durum aynı malesef.Legal oyuncu bence büyük haksızlığa uğradı maden nitekim oyunun en zevkli bölümüydü maden dropları tatmin edici değil.
    premium maden drobunu etkilemiyor diye biliyorum hocam ama dc flash drobu düştü drop düşmesine rağmen fiyatı da düştü 5 6 k lara tavsiye etmiyorum dc flash kasmayı