Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Okçuların MS DC sorunu

Draki de atmıyor neden Monster Stone da atıyor 2 ms ziyan oldu. MS de kullanırım diye gözüm gibi sakındığım scler de. Exp partisi yok eskisi gibi, farm da yok. Monster stone az masraf ile lvl kasabilmek için tek çare. Lütfen bunları düzeltin.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Swift bas ve tekli skil kullan. Buzlu bölüm sıkıntılı diğerlerinde vermiyo dc.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    MS de DC filan yemezsin sorun sendedir okçuyla 500 den fazla ms ye girmişimdir 1 kere dc yemedim o dediğin dc olayı hitboxu buglu yaratıklarda oluyor örneğin eslant apost of piercing&currandero&satiros jrde de manticore ye uzaktan 5-3 denerseniz dc yersiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Swift bas ve tekli skil kullan. Buzlu bölüm sıkıntılı diğerlerinde vermiyo dc.
    tekli skill derken mesela sadece 70 skili mi yoksa sadece combosuz 5li ok mu?

Senior Member
    Kusura bakmayın da sw basma, onu kullanma, şu skilli kullanma, şurada şöyle yürü. Draki de zamana karşı son sürat her şeyi yapabilirken ms de neden yapamıyoruz.

Ben günlük 50 ms giriyorum herhangi bir dc sorunu ile karşılaşmadım bu zamana kadar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by buddymagic_57 View Post
    Ben günlük 50 ms giriyorum herhangi bir dc sorunu ile karşılaşmadım bu zamana kadar.
    Günde 50 msye nasıl giriyorsun habire hesap açıp mslerine mi giriyorsun.

O zaman bu kadar post neden var? monster stone dc yaz incele.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Saçmalama Okçu DC mi yermiş, Bişeyler türetip türetip geliyorsunuz. Okçu Uyumaz, Okçu Durmaz, Okçu DC Olmaz
    Okçu düşmanı ilan edecekler beni, O yüzden Atıf yaptım sizinle alakalı değil üsteki yorum
    ^^^^^^^^
    Okçu ile MS ye girdiğinde kendine SW basarak ilerle, 3. Odada yani Buzlu Sulu yerde; 5-3 combo yapma... 5li at sadece efektin oluşmasını bekle W yapma Mause Comboda yapma; Yazılmış zaten sakin oynamanız gerekiyor.

Leveliniz düşük ve Girdiğiniz MS haritasında; Atila, Haunga,Ape,Centaur gibi yaratıklar varsada combo yapmayın. Sanırım Ekran Kartına çok yük biniyor ve direk DC atıyor. Aslında Okçuyla hiç Combo yapmayın MS de.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    MS de DC filan yemezsin sorun sendedir okçuyla 500 den fazla ms ye girmişimdir 1 kere dc yemedim o dediğin dc olayı hitboxu buglu yaratıklarda oluyor örneğin eslant apost of piercing&currandero&satiros jrde de manticore ye uzaktan 5-3 denerseniz dc yersiniz
    Jrde manticore mu?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Jrde manticore mu?
    kanka gece nin körü kafa gitmiş neydi o yaratığın adı elinde grim sytch olan minatör mü