Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 59 of 59
    Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Diezin akşam 8 e kadar cz dinde 25 kişi olmuyor. Eski serverler neden üvey evlat muamelesi görüyor. O kadar emek veriyoruz koca haritada iki adam bulmak için farm slotlarını gezmek zorunda kalıyoruz. Humamdan karus aoca gitmek 4dakika sürüyor.
    Eski serverler neden birlestirilmiyor?
    Bu oyunda herşey PK demek olmadıgı için olabilir mi?
    TL ile char dizenlerin pek te haberi olmadıgı bir geçek ama oyunun gerçeği KO sıf PK amaçlı bir oyun değildir, öyle sananlar yanlış adrestesiniz.

Kaldı ki yeni serverda char açanların bir çoğu o serverlarda TL ile dizlmiş charlarla pk atılmayacak hale gelince eski serverlerine dönüp gelecekler.

Eski serverlerin heps dolu serverlar, pk sı boşsa o pk hilelerinin sebep oldugu bir sonuç, serverın boş oldugu anlamına gelmiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NZMDMN01 View Post
    merhaba olypıada 21 gbm var manes de 21 gbm var nası biyol çizmeliyim birini ütüne birini bankayamı koyayım
    başka bir hesap açacaksın olimpiyada ki parayı o hesaba aktaracaksın geçiş sırasında zarar görmeyecek yeni sw de 2 hesap 42 gb olacak

hocam benim 3 karakterde 21 gb ve üstünde silver bar bulunmaktadır. server birleşmesi durumunda benim karakterlerim üstünde bulunan gblere ne olcak acil dönüş yaparasanız sevnirim. iyi forumlar

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cgrfyhkn View Post
    hocam benim 3 karakterde 21 gb ve üstünde silver bar bulunmaktadır. server birleşmesi durumunda benim karakterlerim üstünde bulunan gblere ne olcak acil dönüş yaparasanız sevnirim. iyi forumlar
    Forumda yazdığınız NTT hesabınınızda Manes sunucusu için 3 karakter bulunuyor, Olympia da ise hiç karakteriniz yok. Bu durumda direkt olarak mevcut karakterleriniz birleşim sonucu oluşan sunucuya aktarılacaktır.

Patheoz arkadaşın durumu benim içinde gecerli. 4 karakterim var manesde hepsinde 20 ser gb inn de 2 kusur gb var.(hepsi 35lvl üstü karakterlerin).
    Olympiada ise 1 tane 1 level karakter var ( pm etknliği için açmıştım). Herhangi bir sıkıntı olmaz değilmi? yüksek leveller geçiş yapılıyor . Kusura bakmayın rahatsız ediyoruz işiniz arasında ama insan emin olmak istiyor

Bankada ki itemler silinecek mi diyor ?

Junior Member
    Posta kutularının silinmesi hiç hoş olmamış açıkçası. Ayrıca görevlerin, np simgelerinin ve drakinin sıfırlanmasını beklerdim açıkçası.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Forumda yazdığınız NTT hesabınınızda Manes sunucusu için 3 karakter bulunuyor, Olympia da ise hiç karakteriniz yok. Bu durumda direkt olarak mevcut karakterleriniz birleşim sonucu oluşan sunucuya aktarılacaktır.
    Magic bagdeki itemler olduğu gibi aktarılıyor mu ? veya silinecek mi ?

Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Diezin akşam 8 e kadar cz dinde 25 kişi olmuyor. Eski serverler neden üvey evlat muamelesi görüyor. O kadar emek veriyoruz koca haritada iki adam bulmak için farm slotlarını gezmek zorunda kalıyoruz. Humamdan karus aoca gitmek 4dakika sürüyor.
    Eski serverler neden birlestirilmiyor?
    ares diez ve gordion nunda bu şekilde birleşmesini istiyoruz