Results 1 to 8 of 8

Lightbulb Cr hakkında sonuç bilgisi.

Merhabalar herkese

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim üzere Cr'deki açtığım konunun sonucunun ne olduğunu görmek istiyorum.

Lütfen ilgili arkadaşlar sonuçları en azından konuyu açan arkadaşlar ile paylaşırlarsa bundan memnun oluruz.

saygılarımla.

iyi forumlar...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Cheat Reports konularına yanıt verildikten sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Arşiv bölümüne taşındıktan sonra konular hakkında ek bilgiler verilmez.

Bu nedenle konularınızı arşive taşınmadan önce takip etmeniz gerekiyor.

İyi forumlar

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Cheat Reports konularına yanıt verildikten sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Arşiv bölümüne taşındıktan sonra konular hakkında ek bilgiler verilmez.

İyi forumlar
    merhabalar tekrarden arşive taşınmadan önce konumda incelemeler yapılacak diye bir post yazıldı ama bundan ben gereken cevabı cıkaramadım efendim ceza aldımı almadımı arasındayım yani

Banned
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

İyi forumlar
    İnceleme yapılacak denilip konu arşive kaldırılıyor nasıl görecek oyuncular sonucu?

İncelenecek denilip hesaplar arşive kaldırılmamalı eğer oyuncu ispat için yaptığı bir yanlış varsa söylenmeli inceleme sonucu paylaşılmalı ve hep aynı saatte arşive alınmalıki oyuncular bunu bilerek kontrol etsinler.

Hem uğraş report et, bir de takibini yapmak zorunda kal günlerce bu nasıl politika anlamadım ki...

cevapları merak ediyoruz en azından mesaj atılabilir.....

Junior Member
    aynı fikirdeyim

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Gönderdiğim ksc de tarih yok diye cevap geldi bu yüzden bişey yapılmıyormuş tarih ne olabilir işte ksc alıp hemen foruma gönderiyoruz 1 yıl bekletip rapor etmiyoruz ki