Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry Hem itemlerim çalindi hem ban yedim.

ts adresimize gelen bir yabancı klandan arkadaşlarımın ismiyle bilgilerime ulaşıyor karakterimden item çalıyor ve ertesi gün eslantta camp değiştirdikten sonra gelen bi dc ile tpt-ip mach . Ben mage klanda oynuyorum makroyla hile ne işim olabilir. hiçbirinide kullanmadım kanıtlayın kullandığımı alın char feda olsun ama haksız yere birilerini banlamayı bırakın artık insanlar bu oyunda biyerlere varabilmek için gecesini gündüzüne katıyor bukadar kolaymı ? sayın NTTgame yetkilileri lütfen konuyla ilgilenin mağduru daha cok mağdur etmeyin. ticket attım cevap bekliyorum ama yaptığım araştırmalarda herkes tpt ban açılmaz diyor benim suçum illegal bir davranışım yokki.
    server : sirius
    klan : MythTürks
    nick : ReturnOfCaTLaK
    Last edited by SkCLucky; 03-15-2019 at 07:57 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bağlanmış olduğunuz internet üzerinden başka bir hesabın kapatılması sonucu aynı ip de bulunan tüm hesaplarınız kapatılmış. Bu durumda forum üzerinden hesap desteği sağlanamadığı için durumunuz ile ilgili support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet göndererek itiraz edebilirsiniz.

Junior Member
    öyle de ben bu ip üzerinden bircok karaktere giriş yaptım hiçbiri banlanmadı. eleman hem charımı soyuyor hem onun illegal sucları yüzünden ban yiyyorum ve benim bu sorunum sizin adaletinize kalıyor. ?

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    eminim kullanmamıştırsın artık bende inanmıyorum bu tarz konulara

Junior Member
    kardesim boş yorum yapma onlar loglardan kontrol edebiliyo bakabiliyo sen neye dayanarak konusuyorsun ?

Junior Member
    Demek istedikleri şu kardeşim sen Normal karakterinle Legal birşekilde oynuyor olabilirsin
    LAKİN; yan pc veye başka bir karakterle aynı pc de , Slotlara MOB çekersen, makroyla farm yaparsan, 3rd program kullanırsan tarayıcıyla boss ararsan , SANA İP ban çakarım diyor,