Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by sikikid View Post
    ekobey az altlarda benim açtığım bir konu var "KO oyuncu kitlesi" diye.. oraya da bir iki yorum atar mısın. Zira insanlara örnek vermek istiyorum anlatmak istediğim tipleri. Yardımın için teşekkür ederim şimdiden =)
    umrumda değil de konun şey ekledin mi mesela konuya : sürekli her şeye ağlayan oyuncu tipi

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    83 +5 lv olsada oynayan insan olmadıktan sonra birşey farketmez pislik her yerde her zaman pisliktir bu gün 80 lv kasmış tüm partidekilere sardı sövdü sıra kaydırdı towna esc attı deva kestikten sonra esc attı daha sucuda başkalarına attı video alacan da bi yaptırım olmadıktan sonra bişey farketmiyor..aynı clandan 2 adam girince her şerefsizliği yapıyorlar aklınca kutudan devadan çöp kalktı ama oyuncu çöpler kalkmadı.
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Yahu abartmayın, her şeyi değiştirmeyin oturmuş bir düzen var ve hakkatten içine ediyorsunuz, 83/Reb kafasında kuşlu elinde raptorlu warrior giriyor JR' ye çarı satmadan önce bi jr girip 2 silvery alıp gb yi siteye satayım kafasında giriyorlar. 75 level full skill mage geliyor, 4 meleenin kesemediğ bossu o tek başına kesiyor. Ayrıca Yellow gem, Red Gem var bunları hesaba katmıyorsunuz. Yamuk bowlu adam giriyor çöp adam giriyor hemen jr bitince
    (Forum -> Genel Tartışma Bölümü -> Yeni Konu -> JR Giriş leveli 80 olsun ).

Yeterin artık bırakalım biz oyunu siz top koşturun, tek yediğiniz skilli nerfletin, sevmediğiniz adamları oyuna sokmayın, hâtta güncellemeden önce data' lara müdahale falan da edin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    Yahu abartmayın, her şeyi değiştirmeyin oturmuş bir düzen var ve hakkatten içine ediyorsunuz, 83/Reb kafasında kuşlu elinde raptorlu warrior giriyor JR' ye çarı satmadan önce bi jr girip 2 silvery alıp gb yi siteye satayım kafasında giriyorlar. 75 level full skill mage geliyor, 4 meleenin kesemediğ bossu o tek başına kesiyor. Ayrıca Yellow gem, Red Gem var bunları hesaba katmıyorsunuz. Yamuk bowlu adam giriyor çöp adam giriyor hemen jr bitince
    (Forum -> Genel Tartışma Bölümü -> Yeni Konu -> JR Giriş leveli 80 olsun ).

Yeterin artık bırakalım biz oyunu siz top koşturun, tek yediğiniz skilli nerfletin, sevmediğiniz adamları oyuna sokmayın, hâtta güncellemeden önce data' lara müdahale falan da edin.
    Ben bugün jrden cıktım 70 level adamlar yüzünden kaybettim bir yerimi yırttım oda geçelim diye son devada pk da 5-0 öndeyiz. Oyunu oraya getiren 1 pri 2 mage 1de ben. Adamlara inmeyin dedim ölmeyiz dediler 3 kill verdik. 5-3 oldu . Son 5 dakika kala inmeye çalıştılar mageler sürekli esc atıyordu diye yok video alıp şikayet edecez diyince magelerde korktu escyi atmayı bıraktı. Sonuç olarak söyleyeyim karşıda 2 tane magenin novalarına direk öldüler. 6-5 oyunu verdik.
    45 dakikam çöp oldu. Slottan 1 tane gem gelmişti onu da sırf Monster stone geldi diye ağlayan adama verdim. Aynısı yaşarsan alt f4 atıp cıkarsın sonra dersin ne kadar haklıymış

Ben 80 level itemli priestle skill sıfırlayıp giriyorum, nice tanıdığım okçular drain dönüp giriyor karşılık olarak partimize 70 level yan bowlu adamlar, gidip lichlerin ortasına nova bırakan mageler geliyor, ne yapalım? Adama hak vermişler işte, giriyosan o riski kabul edeceksin.

Senior Member
    kardeş sen bu oyuna direk 80 level full item başladın galiba.. bu kadar bencil olma 2 tane gem için ağlama 80 level adamsın 2 cz farm yaparsın olur biter ))

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    boş yapmayı bırakın be kardeşim artık sana 70 lvl karakter geliyorsa karşı tarafada gelme ihtimalı var o yüzden odana gir kes yenil çık bukadar basit uzatma

Senior Member
    Quote Originally Posted by ekobey3515 View Post
    Çok boş yapıyosunuz çok size mi kalmış etkinlik leveli 70 e koyduysa adamlar bi bildiği var bi de 70 level girdik diye küfredenler var ağlayın 70 le gircem kasmıcam ağlayın
    charı kasmıyosan ve item dizmiyosan oyunda ne yapmak amacındasın

Senior Member
    Hahahhahahah jr kazanıp lwl düşenler jr ye giremeyecek hahahhahahah ya 70 iyidir . Chaos da 70 lwl sınırı olmalı

jr girişi 70 lwl kalsın ancak +15+20k npli characterler jrye giriş saglayabilsin bak bakim o zmn afk bırakabiliolarmı bak bakim ban yiyince tekrar np kasabiliolarmi ek olarka chaosda aynı şekil de 15 20k npli caharacterler girebilsin ama 1 lwl bile girebilsin bak bakim banlanınca yeni car acabiliolarmi sonra utc 50-100k npli adamlar girebilsin bak bakim uyanık adamlar girebiliomu

nttnow otp gibi kodla giriş yapılsın bak bakim koxper kalıyormu yapılacak cok şey var ama herzaman kolaya kacıp slotlarin icine ediliyor yazık ediliyor ama elden bişey gelmiyor keske deidklerimizi yapsalar yada kendileri istediklerini yapmayip oyunculara sorupda ole hareket etseler

ama hayalller hayaller gercekler nttgame yönetimi elinde