Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

Jr giriş leveli 80 olsun

Arkadaşlar 80 level olmayacağını biliyorum ama konuyu açtım ki okuyun da bi utanın. (aşagıdakiler yapanlar için)
    80 levelim partyde ki adamlar görevlerle ancak 72'e kadar kasmış. Tabi ki girdiği her ptde JRyi kaybettiren insanlar.
    Bunların tek amaçları bosstan 1 tane gem alayım kazanmak için girmiyorlar.

Ya aynı leveller aynı yerde girsin ya da 80 level sınırı gelsin ice kullanmayı bilmezler, 3lü 5li bilmezler, herşeyi geçtim adamın biri pt herkese potum bitti diyip jr boyunca pot toplamış.

Oyunda küfür yasak olmasa gün görmemiş küfürler edecem ama yasak.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Çok boş yapıyosunuz çok size mi kalmış etkinlik leveli 70 e koyduysa adamlar bi bildiği var bi de 70 level girdik diye küfredenler var ağlayın 70 le gircem kasmıcam ağlayın

Senior Member
    Evet bana kalmış karşıda ırktaki adam bir jrde 25 30 m kazanırken hızlı hızlı item dizerken ben onu bunu çekiyorum.

İyi de aynı şey karşı ırk için de geçerli ?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by kalparov93 View Post
    Evet bana kalmış karşıda ırktaki adam bir jrde 25 30 m kazanırken hızlı hızlı item dizerken ben onu bunu çekiyorum.
    o zaman 70 den 80 levele kadar sen daha çok para kas diye adamlar jrye giremesin çünkü sen 80 levelsin ekselansları

Senior Member
    Quote Originally Posted by mstkaya95 View Post
    İyi de aynı şey karşı ırk için de geçerli ?
    En azından 80 level olur kim iyiyse o kazanır. Ama 2 kişi yüzünden kaybetmek çıldırtıyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    75 den önce kazansan bile aldığın green veya black di mi alacağın? yani 1m (buy olarak) 2 tane atsa 2m , hadi bir de blue geldi slottan 2 m de o , 45 dakika civarında alabileceğin en iyi ihtimalle 4 m (şimdi çıkıp da biri deva drobu da var falan demesin, boş konuşmak için değil. mantıklı argümanlar sunmak için yazışalım) Doğru mu buraya kadar?

Eğer doğruysa devam edeyim; 45 dakika sg de kassan veya trollde kassan, raven de kassan, bus düşer ne bileyim çöp itemidir md sidir ib sidir illa bişiler atar. Yani senin en iyi ihtimalle JR de kazanacağın parayı rahatlıkla bu slotlarda da kasabiliyorsun. Ha bak bu arada iyi ihtimalle diyorum. Yani çoğunlukla bu düşük levelli adamlar hangi tarafa daha çok gelmişse o tarafın kaybetme ihtimali daha yüksek olduğu için, sen zaten başlı başına bir eksisin takımın kazanma olasılığında. Yani ne diye girip de insanların kazanma olasılığını düşürüyorsun , JR harici de aynı parayı kasma imkanın varken ?

Şimdi biri kalkıp diyecek ki "bon JRdon zovk alıyosom kimo no kardoşom" Hiç kimse maval anlatmasın, kimse sabahın 7 sinde zevk alıyorum diye jr girmez , akşam jr sinde kim varsa o 70 level civarı sabah jr sinde de görüyorum . Yani aklınızca para için giriyorsunuz ama işte maalesef deminki konuda açtığım gibi düşünme yetisi sıfır olan bir kitlesi var bu oyunun. Azıcık düşünebilse hak verecek ve anlayacak ama hiç umudum yok.. Sen JR girmeye devam et kardeşim en iyisi... Ben yıldım zaten artık =)

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    a bu arada ben de biliyorum 80 olup da daha kötü olanları da var aralarında... yani level de tek başına yetmiyor. Ama benim demin yazdıklarımı düşünemeyip JR giren 70 level adamın zaten beyinsel olarak çok yeterli biri olmayacağını düşündüğüm için bunların daha zararlı olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla JR sınırının en azından 77 ye çekilmesini isterim ben de...

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by sikikid View Post
    75 den önce kazansan bile aldığın green veya black di mi alacağın? yani 1m (buy olarak) 2 tane atsa 2m , hadi bir de blue geldi slottan 2 m de o , 45 dakika civarında alabileceğin en iyi ihtimalle 4 m (şimdi çıkıp da biri deva drobu da var falan demesin, boş konuşmak için değil. mantıklı argümanlar sunmak için yazışalım) Doğru mu buraya kadar?

Eğer doğruysa devam edeyim; 45 dakika sg de kassan veya trollde kassan, raven de kassan, bus düşer ne bileyim çöp itemidir md sidir ib sidir illa bişiler atar. Yani senin en iyi ihtimalle JR de kazanacağın parayı rahatlıkla bu slotlarda da kasabiliyorsun. Ha bak bu arada iyi ihtimalle diyorum. Yani çoğunlukla bu düşük levelli adamlar hangi tarafa daha çok gelmişse o tarafın kaybetme ihtimali daha yüksek olduğu için, sen zaten başlı başına bir eksisin takımın kazanma olasılığında. Yani ne diye girip de insanların kazanma olasılığını düşürüyorsun , JR harici de aynı parayı kasma imkanın varken ?

Şimdi biri kalkıp diyecek ki "bon JRdon zovk alıyosom kimo no kardoşom" Hiç kimse maval anlatmasın, kimse sabahın 7 sinde zevk alıyorum diye jr girmez , akşam jr sinde kim varsa o 70 level civarı sabah jr sinde de görüyorum . Yani aklınızca para için giriyorsunuz ama işte maalesef deminki konuda açtığım gibi düşünme yetisi sıfır olan bir kitlesi var bu oyunun. Azıcık düşünebilse hak verecek ve anlayacak ama hiç umudum yok.. Sen JR girmeye devam et kardeşim en iyisi... Ben yıldım zaten artık =)
    ağlamaya devam

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    ekobey az altlarda benim açtığım bir konu var "KO oyuncu kitlesi" diye.. oraya da bir iki yorum atar mısın. Zira insanlara örnek vermek istiyorum anlatmak istediğim tipleri. Yardımın için teşekkür ederim şimdiden =)