Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Korktum yoksa ban yer miyim ? :( GM'ler

Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak ?

Ben sigorta işiyle uğraşıyorum. Bilgisayarımda da Sigorta Şirketine ait 1 tane UYGULAMA var. Arada sırada oyundayken bu programı açıyorum. Sigorta işlemlerini(DASK,TRAFIK,KASKO) yapıp kapatıyorum. Bu programı kullanmamdan TPT zannedilip ban yer miyim ?

Hesabım yıllardır aktif ve sicilim temiz. Eğer böyle bir ihtimal söz konusuysa, oyunu kapatıp mı işlem yapmalıyım ?

Görüşleriniz için teşekkürler şimdiden.

@ERYUDES @PATHEOZ @KHENARTH

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

İş için kullanabileceğiniz programların hiç biri sizin ceza almanıza sebebiyet vermez. Ceza almanızı sağlayan tek şey direkt olarak Knight Online için hazırlanmış illegal yazılımlardır. Bu gibi yazılımları kullanmanız hesabınızın kapatılmasına ya da hapse gönderilmesine neden olabilir.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    sayın clutaah , cr bölümü yogun biliyoruz . ancak eslant slotlarını bi gezseniz htb htc slotlarında illegal gb kasanlar dolu. 1 hafta oldu konulara bakan yok . vega 3 sunucusu human slotları.

Quote Originally Posted by PaixMan View Post
    Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak ?

Ben sigorta işiyle uğraşıyorum. Bilgisayarımda da Sigorta Şirketine ait 1 tane UYGULAMA var. Arada sırada oyundayken bu programı açıyorum. Sigorta işlemlerini(DASK,TRAFIK,KASKO) yapıp kapatıyorum. Bu programı kullanmamdan TPT zannedilip ban yer miyim ?

Hesabım yıllardır aktif ve sicilim temiz. Eğer böyle bir ihtimal söz konusuysa, oyunu kapatıp mı işlem yapmalıyım ?

Görüşleriniz için teşekkürler şimdiden.

@ERYUDES @PATHEOZ @KHENARTH
    Sen @ERYUDES @PATHEOZ @KHENARTH diye etiketlersin ama, @CluTaah gelir konuna cevap verir

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Milla View Post
    Sen @ERYUDES @PATHEOZ @KHENARTH diye etiketlersin ama, @CluTaah gelir konuna cevap verir
    ahahahah^^