Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Boşuna beklemeyin okculara el atmıyorlar bende warior oldum mecburi
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Özellikle bölge değiştirdikten sonra Archer karakterlerin 80, CS vurmaması bazı slotlarda Dc olması, ice lr shot random damage' ler bunların düzelmesi gerekir...
    Bir de bardağın diğer tarafına bakalım 3 archer 1 priestin elini kaldıramayacak şekilde seri combo yapıyorlar priestlerin dodging' leri ile de düzenleme yapılması gerekeceği kanaatindeyim.

Umarım PvP' yi hareketlendirecek bizlerin bunalmamızı sonlandıracak çalışmalar olur, büyük bir şevkle bu tip konuları takip ediyorum...
    NTTGame ekibinin de fikirleriyle istişare etmek isteriz, iyi forumlar...

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Roguenin zaten 72 ve 75 skilleri herzaman tutmaz. Asas veya Okçu olsun

70 skili ve 80 skili etkilidir. 72 ve 75 her attığında tutsa ayakta adam bırakmaz.
    Öte yandan Okçu da hız iyi değildir. Oku atıp hareket ederse; Atılan skill hiç atılmamış gibi olurken süre sayar
    Tabi her skill için gecerli değil bu olay.

Ha bana sorarsan Okçu beni her zaman kör ediyor. Icesi de tutuyor. Layt Tutmuyor Resistim yüksek. Okçu aslında Başlı Başına bir sınıf iken; Genelde KS kafalılar oynar. Üstüne 1 adım atsan, 10 adım senden kaçar. Damageleri tıpkı Mage gibi aşırı değişkendir. Bu Rogue için gayet normal bir durum. Defans/Hız/Hp üstünlüğü en üst seviyelerde Yakın Saldırı Klası aslında Okçu ama istiyorlar ki; 2 ok atayım adam ölsün.

KS veya Uzak Saldırı Klası olmadığı için attığı damageler gayet yerinde hatta fazla bile, vurduğu damageye mukabil; Asas ile aynı degerlere sahip olmamalı.
    o kadar yazmışsında en iyi skille 303 vurdugunu ya da 70 skilii ile bi 1,5 k bi 500 vurdugunu yazmamıssın full itemde olsan ne olursan ol durum böyle lr ice kolay kolay tutmaz dkc olmasa oynanacak job değil
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Eski bir archer olarak bu konuya sonuna kadar destek veriyorum, Undy Sc ve Red Pot' u pustan kaldıran, Tons of Damage' e nerf getirenlere inat...

Bug' lar fixlenir ise archer oynamaya karar veririm

Senior Member
    her karakterde bozuk ve çalışmayan şeyler mevcut tek bir yama ile aynı anda bütün bunlar düzeltilse çok iyi olur

Okçu zaten mesafesini koruyarak light shot , ice shot ,mana silme vurarak karşısındakini kanser ediyor . İyi okçular melee rangelerine girilmesine bile izin vermeden sizi rahatsız ediyorlar üstüne bir de şu skilleri tutmayı versin bir zahmet .

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    o kadar yazmışsında en iyi skille 303 vurdugunu ya da 70 skilii ile bi 1,5 k bi 500 vurdugunu yazmamıssın full itemde olsan ne olursan ol durum böyle lr ice kolay kolay tutmaz dkc olmasa oynanacak job değil
    Ne olsun istiyorsun ki..? 300-400 serii vuruyor. Bunuda hesaba kat lütfen. +40 Range/Def/HP/Atak/Hız gibi tonla üstünlüğü var.
    Ben Mageyle 500-700 vuruyorum skil süreleri uzun.. Ölü Skiller 30 Range civarı/ Etkili Skiller 20 Range ki, 70 skili 15 Range civarında; Adamın tepesine Metor indirmek için dibine gitmen gerek. Yani 1100 vuracağım diye Ölüme gitmem gerek.
    2,5 damagede devriliyor mage, bu vuruşunun kuvvetine mukabil oranlardır.

Bir damage attığında; Ana Bilgisayarlara istek gider. Damage attığın kişinin Değerleri hesaplanır. Size Atacağınız/Attığınız damage yollanır.
    0-201 Miss
    201-401 Orta
    401-500-600 Üst seviye.

Bu değerleri salladım tabi... Siz karakterinizin damagelerini ölçüp takı dizmelisniz. Paper Okçu olabilir. Gerçi Paperlik elbise ile oluyor. Takıları full dex 16 yapıp atacağı damageleri keyifle izleyebilirsiniz. Yani hem Sağlam olayım, Hem çok vurayım diye birşey sözkonusu dahi olamaz.
    Çok Vuruyorsan/ Çabuk Ölürsün
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Roguenin zaten 72 ve 75 skilleri herzaman tutmaz. Asas veya Okçu olsun

70 skili ve 80 skili etkilidir. 72 ve 75 her attığında tutsa ayakta adam bırakmaz.
    Öte yandan Okçu da hız iyi değildir. Oku atıp hareket ederse; Atılan skill hiç atılmamış gibi olurken süre sayar
    Tabi her skill için gecerli değil bu olay.

Ha bana sorarsan Okçu beni her zaman kör ediyor. Icesi de tutuyor. Layt Tutmuyor Resistim yüksek. Okçu aslında Başlı Başına bir sınıf iken; Genelde KS kafalılar oynar. Üstüne 1 adım atsan, 10 adım senden kaçar. Damageleri tıpkı Mage gibi aşırı değişkendir. Bu Rogue için gayet normal bir durum. Defans/Hız/Hp üstünlüğü en üst seviyelerde Yakın Saldırı Klası aslında Okçu ama istiyorlar ki; 2 ok atayım adam ölsün.

KS veya Uzak Saldırı Klası olmadığı için attığı damageler gayet yerinde hatta fazla bile, vurduğu damageye mukabil; Asas ile aynı degerlere sahip olmamalı.
    Hocam hiç okçu oynadın mı öncelikle bunu sorayım? Yüksek ihtimal oynamadın. Yani bahsettiğim genie ile farm vs değil, okçu parti ile pk dan bahsediyorum. Okçunun 70+ skillerinden başka, yüksek damage vuran skilli yok. Ice ve lr yi durumunu avantaja çevirmek için kullanır, çünkü karşı taraf yaklaşırsa ölürsün. Ice ile yavaşlatıp kaçar, lr tutarsa dişine göre rakipse dibine girer atak yapar, değilse yine kaçmak için kullanır. Asas gibi tüm skill barı boşaltmaz üstüne ya da mage gibi elemental damage avantajı yoktur. Warriordan hiç bahsetmiyorum bile.

4 skilli var, 72 zaten yakından vurur, şu yaratıkların içine girip senden kaçan ezik asas ve okçular için kullanılır genelde. 70 desen hedefe %100 gider ama onu tampon olarak kullanırsın. Çünkü komutçu sana der ki at 80 leri. Adam düşmezse o zaman 70le döversin ki felaket tutarsız damage çıkarır. 75, 2 tutarsa 4 tutmaz. 80 tamamen komedi, yani öyle bir sekme yok ortalama 2,5-3k vurması gereken skill öyle komik bir damage çıkarıyor ki aklın şaşar. Sence biraz fazla bir oran değil mi? Senin attığın 60 ve meteor bu şekilde sekse mage parti ile nasıl düşüreceksiniz adamları? Kim asas ile aynı değerlere sahip olsun dedi ki? Ben göremedim öyle bir istek. İstenilen şey 2 atalım ölsün değil. Hoş 2 atıp adam almışlığım da var, yani ks kafalı değilim. Ama sende 2 sekiyorsa okçuca 7 sekiyor.

Ayrıca okçu mu yakın saldırı klasında? Sen nerede gördün kafalama warriora 3-5 kombo giren okçuyu Daha elini kaldırmadan yerdesin garanti. Okçu dediğin sağlam olmaz çoğunlukla full dex tir, öyle bir istek de yok burada zaten. Bu job uzaktan döver ama damage çıkarttığı zaman tutma oranı bu kadar düşük olmamalı bundan bahsediyoruz.

Hadi kör tutma oranı o kadar da fazla olmasın, gerekirse 80'in damage azaltılsın ama vurduğu zaman tuttursun, o da kabulüm. Sana at 80 dendiğinde yanda 300-400 vurduğunu görünce intihar edesin geliyor, emin ol.
    Last edited by NocturnalCreature; 03-15-2019 at 12:05 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    O kadar olsun oyunda ki en yüksek Range'e,en yüksek Mobility'e,en yüksek cc'ye + mana çekme ve kör etme gibi çok işlevsel skillere sahip.Şuan class popülaritesine bakarsak zamanın en sevilen en çok oynan asas jobunu bile geride bırakıyor.İlla ki eksikleri vardır bu oyunda her classın düzeltilmesi gereken yanları var ancak bu oynanamaz olduğu anlamına gelmiyor.Ben hiç bi oyunda oyunda ki en yüksek cc'ye bi okçunun sahip olduğunu görmedim şahsen Düzeltilecekse bunlarda düzeltilsin güçsüz olan skilleri söyleyin anca gereksiz güçlü skiller bozuk değil zaten

Senior Member
    yok mana çekme varmışta yok lr ve ice varmışta cz de okçu ile pk çıksanıza sizin popüler dediğiniz job 20-30 kişi bir araya gelirse sağlam iş yapabiliyor isterse 2 kat itemli olsun czde asas ve warrior kesemiyor küçük bir slayt attın mı karakter tamamıyle çöp hale geliyor uzaktan oynanabilirliği yok karakterin şuan istediğiniz kadar yok osu yok busu var desenizde düzelmesi gerek

db+malice + kurian kırması ile adama 80 atıyorsun 300 vuruyorsun siz şu damageleri görseniz oyun ayağa kalkar bakmayın