Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 42
    Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Ayy Kıyamam
    Bunu Sen mi diyorsun.. İlk Yorumunun ilk Cümlesini ve takibini okurmusun.. Direk İthamlar ile Cevap veren biri mi bu kadar alınganlaştı.
    Yarı Kibarlaşmış Hakaretli bir dille yazmak, Çağdaşlıkta, Medeniyette, Modernlikte yok Maskenin birini çıkartıp birini takmayın lütfen.
    Her işinize gelmeyen yorumda, Karşınızdakini İthamlarla Yaftalayacaksanız bunun adı Konu Tartışma değil; Dava olur.

1000 Defansı, 5000 HP si, Light Feed i, Görünmezliği, Wolfü, Curesi, Minörü, Körü vs. vs. bir ton özelliği olan bir Klasta daha ne olacak diyorum cevap vermek yerine saldırganlaşıyorsunuz. Hafif Hafif veya Hızlıca Uzaklaşma gibi bir niyetim yok; Kimseden Emir Alacak değilim. İnsan bi kendine sorar Ben Kimim ki bunu istiyorum diye Anlıyabiliyorsundur umarım.
    BU ARKADAŞI OKCULAR TİLT ETMİŞ :d
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    BU ARKADAŞI OKCULAR TİLT ETMİŞ :d
    Ya olay tilt etmiş olması değil, beni de tilt eden şeyler var. Asas sevmem mesela warrior da sevmem oynamam, ama adam diyorsa şurada şu sorun var, çıkıp da "beni gayet de kesiyor ne sorunu olacak, şusu var busu var daha ne istiyorsunuz" demem. Aktif oynamadığın jobun sorunlarını göremezsin. Göremediğin şeyi de savunamazsın. 4 sayfa post kastık, kişisel iknadan öteye geçemedik, şaka gibi.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member iVibe's Avatar
    adam inatla "oynamadığı" karakterde sorun olmadığını iddia ediyor 3lü 5liyle pk anında bi warrioru devireceğimizi düşünüyor :d Warrior orda kıpırdamadan dikiliyor o bize atack yapmıyor pot basmıyor olsa dediği doğru ama gel gelelim gerçekte öyle değil

Senior Member iVibe's Avatar
    Hala sorun yok diyenler bu konuya bakabilir gmleri ikna edemiceğimizi iddia edenler konuda olan Eryudes'in yorumlarını okuyabilir.

https://forum.nttgame.com/forum/show...1-Rehberi-2017

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Özellikle 72 skilinin düzenlenmesi gerekir, bununla ilgili ayrı bir başlık açmak gerekir mi bilemedim, aratınca böyle bir konu olduğunu görüp buraya yazmak istedim; Şimdi malum okçuda 1v1 atabildiğimiz sadece 3-5 çoklu ok skilleri var, o da eğer karşıdaki hiç kıpırdamadan durursa etkili, ama pk'da böyle bir olay mümkün değil doğal olarak. Yakından stabil kullanabileceğimiz tek skil 72 skili ama o kadar zayıf kaliyor ki ezik birini bile o skille kesmek çok zor, kaldı ki biraz defansı olan birine nerdeyse hiç vuramıyorsun, asasian cut skili ile aynı damage özelliğine sahip. Şimdi asıl sorun şu; biz okçu olarak yaratığın içine saklanan, fosillerin içine giren yada bug ile duvar içinde gibi görünen hiç bir yaratığa veya karşı ırka atak yapamıyoruz, okçudan başka böyle sorunu olan hiç bir job yok. Bunu bilen adamlar da okçu geldiğinde hemen bir fosil içine ya da kütleli bir mobun içine girip atak yapmamızı engelliyor ve sadece bu skille vurabiliyoruz, ama dediğim gibi %200 hasar verdiği için sinek ısırığı gibi geliyor adama ve canını rahat rahat dolduruyor, ancak çok yüksek ataklı okçular düşük itemli karakterleri kesebiliyorlar. O yüzden bu skilin hasar yüzdesinin artırılması gerektigini düşünüyorum, en azından bu mağduriyet bir nebze olsun giderilmiş olur.
    Ya da böyle durumlarda atak yapabilecek başka skiller eklensin, resmen dalga geçer gibi afk bırakıyor adam seni, hiç bir sey yapamayıp lanet olsun diyip gidiyorsun.
    Last edited by BySTONEXX; 09-30-2020 at 09:39 PM.

Senior Member
    Okçuyu Z 70 den kurtaracak bir güncelleme lazım. Uzun süre okçu oynayası gelmiyor kimsenin o kadar tek düze bir job ki maalesef.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    deyince içimi bir hüzün kaplıyor
    Last edited by DonJose; 10-26-2020 at 01:17 PM.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Okçu karakterinin "single target only" mekaniğine sahip olduğu tek oyun Knight Online. Skillerine kesinlikle güncelleme gerekiyor. Alan mekanikleri eklenebilir ve zehir mekanikleri, slow mekanikleri vs. yeniden elden geçirilmelidir.

1v1 için 72 skilinin güçlendirilmesine karşıyım, okçunun "stab" mantığında güçlü bir skile ihtiyacı yok. Yalnızca 70 skilinin daha stabil veya güçlü bir versiyonu 80 ya da 83 lvl skilli olarak getirilmesi yeterli olacaktır. Kimse warrior gibi seri seri 2k-2.5k ları görmek istemiyor ama birinde 300 birinde 800 birinde 1300 görmek insanın hem canını sıkıyor hem de morali bozuluyor.

Yıllardır bu tarz talepler geliyor fakat sanki duvara konuşuyormuşuz gibi
    https://i.hizliresim.com/Wm2wIR.png

düşününce solo oynayanlar için haklı bir serzeniş ama bir de böyle düşünün 7 okçu 1 priest partilerin olduğunu ve bu partinin okçularının skillerinin kritik oranda vurduğunu ,72 skilinin 300-400 yeirne 700-800 vurduğunu sizce de aşırı bir üstünlük olmaz mıydı ?

şu anki durumda bile 1 parti okçu çok kuvvetli oluyor
    Last edited by UNF0RGIVENNN; 10-01-2020 at 09:32 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mihmer View Post
    Okçu karakterinin "single target only" mekaniğine sahip olduğu tek oyun Knight Online. Skillerine kesinlikle güncelleme gerekiyor. Alan mekanikleri eklenebilir ve zehir mekanikleri, slow mekanikleri vs. yeniden elden geçirilmelidir.

1v1 için 72 skilinin güçlendirilmesine karşıyım, okçunun "stab" mantığında güçlü bir skile ihtiyacı yok. Yalnızca 70 skilinin daha stabil veya güçlü bir versiyonu 80 ya da 83 lvl skilli olarak getirilmesi yeterli olacaktır. Kimse warrior gibi seri seri 2k-2.5k ları görmek istemiyor ama birinde 300 birinde 800 birinde 1300 görmek insanın hem canını sıkıyor hem de morali bozuluyor.

Yıllardır bu tarz talepler geliyor fakat sanki duvara konuşuyormuşuz gibi
    Benim demek istediğim olay illa okçunun stab skili olsun seri seri çok yüksek hasar çıkarsın değil, bahsettiğim durumlarda okçu aciz kalıyor ok atarak yaratığın içine girmiş bir adama hç bir şey yapamıyorsun expe ölme tehlikesi de cabası, okçunun bu acziyetini giderecek sadece ok skiline muhtaç bırakmayacak başka skiller de eklenmeli, ya da 72 skli güçlendirilmeli başka alternatif varsa o da yapılabilir, maksat fosil veya yaratık içine giren kişiye karşı atak yapabilsin. Diğer bahsettiğin 70 skili gibi seri ok skillerindeki %100'e varan damage aralıkları bambaşka bir saçmalık zaten, tabi ki onların da stabil hale getirlmesi gerekir. Yıllardır bu konuların görmezden gelinmesi, her şeyi bırak ayıptır bu oyunu oynayan, emek veren bir oyuncuya karşı.
    Last edited by BySTONEXX; 10-01-2020 at 10:16 AM.