Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
    Senior Member

Kanayan yaramiz !! Archery 72 // 75 skilleri

Okçu olarak elit skillerimiz bizim çok yoruyor. 72 skill tamamen amaçsız bir skill ama ben açtırdığım için çok kullanmayı denedim ama yok tutması zor tuttuğu zaman 100 zor vuruyor çöp bir skill.
    Bunun dışında 75 skilli tutma oranı heralde yüzde 5 falan mesela atıyorum damage vurmuyor hadi kör etsin diyorum karşıda ki adam gayet ayık bir şekilde davranıyor.
    Diğer jobların elit skilleri onları çoştururken bizi koşturtuyor. Duration yapacak bir şeyimiz bile yok.

Senior Member conquerror's Avatar
    Nickname
    Mecanic
    Class
    Rogue
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Hep mageye üvey evlat diyorlar ama asıl üvey evlat ne yazık ki okçu. Skilli o kadar seken bir başka job daha yoktur. Yamuk bow düzeldi bi o 80 skilli düzelmedi.

Senior Member iVibe's Avatar
    Okçu mmorpg oyunlarda en sevilen en güzel karakterlerden biriyken knightta koxp yüzünden bir ara tüm skilleri bozulmuş ve hala daha düzeltilmeyen bir classtır.

80 e 83 e kasıyorsun en güçlü skill 80 skillini açıyorsun ama 10 vuruştan 2 tanesi düzgün damage vuruyor. Bir jobun en güçlü skilli bu kadar tutarsız olamaz. Yayıncılar hala okçular nerf yesin diye ağlanıyor ama okçu skilleri bu kadar kötü olmasa insanlar 2 parti olarak gezmez. Damage çıkaramadığı için 2 parti geziyor okçular.

Şu oyunu warrior classının üzerine inşa etmeyi bıraktıklarında oyun daha güzel hale gelecek.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Okçu mmorpg oyunlarda en sevilen en güzel karakterlerden biriyken knightta koxp yüzünden bir ara tüm skilleri bozulmuş ve hala daha düzeltilmeyen bir classtır.

80 e 83 e kasıyorsun en güçlü skill 80 skillini açıyorsun ama 10 vuruştan 2 tanesi düzgün damage vuruyor. Bir jobun en güçlü skilli bu kadar tutarsız olamaz. Yayıncılar hala okçular nerf yesin diye ağlanıyor ama okçu skilleri bu kadar kötü olmasa insanlar 2 parti olarak gezmez. Damage çıkaramadığı için 2 parti geziyor okçular.

Şu oyunu warrior classının üzerine inşa etmeyi bıraktıklarında oyun daha güzel hale gelecek.
    +1 Okçu oynaması o kadar zevkli ki pk da benim için mage den sonra en sevdiğim. Ama bu yazılanlar o kadar doğru ki ekleyecek bir şey bulamadım açıkçası.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Gözyaşım pıt

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    rogue kritik hasarlar konusunda explore skilleri içerisinde bir adet non fail ya da unfail skilli bulunmakta(adını tam hatırlamıyorum). bunu kullandığımız zaman kesinlikle bu skillerimiz sekmeden kritik hasarlar verebilmekte. benim düşüncem; okçu bu kadar sekiyorsa asas skilleri de sekmeli ya da asas skilleri sekmiyorsa okçu skilleri de bu kadar çok sekmemeli. arası bir şekilde bulunmalı. sonuçta keyif almak için oynuyoruz.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    rogue kritik hasarlar konusunda explore skilleri içerisinde bir adet non fail ya da unfail skilli bulunmakta(adını tam hatırlamıyorum). bunu kullandığımız zaman kesinlikle bu skillerimiz sekmeden kritik hasarlar verebilmekte. benim düşüncem; okçu bu kadar sekiyorsa asas skilleri de sekmeli ya da asas skilleri sekmiyorsa okçu skilleri de bu kadar çok sekmemeli. arası bir şekilde bulunmalı. sonuçta keyif almak için oynuyoruz.
    75 explorer skilli o bahsettiğin. Ancak o skilli açıp da pk atmak mümkün değil. Daha düşük bir skill point isterse güzel olabilir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    El-Morad
    artık spell ile skill açılmasına rağmen 72yi açmadım, nedense gözüme aşırı çöp bir skill olarak geliyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    zaten asasında 72 spike 75 sekebiliyor okçunun 75 i nasıl sekiyor anlamıyorum her attığında kör ediyor

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Roguenin zaten 72 ve 75 skilleri herzaman tutmaz. Asas veya Okçu olsun

70 skili ve 80 skili etkilidir. 72 ve 75 her attığında tutsa ayakta adam bırakmaz.
    Öte yandan Okçu da hız iyi değildir. Oku atıp hareket ederse; Atılan skill hiç atılmamış gibi olurken süre sayar
    Tabi her skill için gecerli değil bu olay.

Ha bana sorarsan Okçu beni her zaman kör ediyor. Icesi de tutuyor. Layt Tutmuyor Resistim yüksek. Okçu aslında Başlı Başına bir sınıf iken; Genelde KS kafalılar oynar. Üstüne 1 adım atsan, 10 adım senden kaçar. Damageleri tıpkı Mage gibi aşırı değişkendir. Bu Rogue için gayet normal bir durum. Defans/Hız/Hp üstünlüğü en üst seviyelerde Yakın Saldırı Klası aslında Okçu ama istiyorlar ki; 2 ok atayım adam ölsün.

KS veya Uzak Saldırı Klası olmadığı için attığı damageler gayet yerinde hatta fazla bile, vurduğu damageye mukabil; Asas ile aynı degerlere sahip olmamalı.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.