Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
    Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Ayy Kıyamam
    Bunu Sen mi diyorsun.. İlk Yorumunun ilk Cümlesini ve takibini okurmusun.. Direk İthamlar ile Cevap veren biri mi bu kadar alınganlaştı.
    Yarı Kibarlaşmış Hakaretli bir dille yazmak, Çağdaşlıkta, Medeniyette, Modernlikte yok Maskenin birini çıkartıp birini takmayın lütfen.
    Her işinize gelmeyen yorumda, Karşınızdakini İthamlarla Yaftalayacaksanız bunun adı Konu Tartışma değil; Dava olur.

1000 Defansı, 5000 HP si, Light Feed i, Görünmezliği, Wolfü, Curesi, Minörü, Körü vs. vs. bir ton özelliği olan bir Klasta daha ne olacak diyorum cevap vermek yerine saldırganlaşıyorsunuz. Hafif Hafif veya Hızlıca Uzaklaşma gibi bir niyetim yok; Kimseden Emir Alacak değilim. İnsan bi kendine sorar Ben Kimim ki bunu istiyorum diye Anlıyabiliyorsundur umarım.
    BU ARKADAŞI OKCULAR TİLT ETMİŞ :d
    Diren PowerShoot!!!!!!!

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    BU ARKADAŞI OKCULAR TİLT ETMİŞ :d
    Ya olay tilt etmiş olması değil, beni de tilt eden şeyler var. Asas sevmem mesela warrior da sevmem oynamam, ama adam diyorsa şurada şu sorun var, çıkıp da "beni gayet de kesiyor ne sorunu olacak, şusu var busu var daha ne istiyorsunuz" demem. Aktif oynamadığın jobun sorunlarını göremezsin. Göremediğin şeyi de savunamazsın. 4 sayfa post kastık, kişisel iknadan öteye geçemedik, şaka gibi.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member iVibe's Avatar
    adam inatla "oynamadığı" karakterde sorun olmadığını iddia ediyor 3lü 5liyle pk anında bi warrioru devireceğimizi düşünüyor :d Warrior orda kıpırdamadan dikiliyor o bize atack yapmıyor pot basmıyor olsa dediği doğru ama gel gelelim gerçekte öyle değil

Senior Member iVibe's Avatar
    Hala sorun yok diyenler bu konuya bakabilir gmleri ikna edemiceğimizi iddia edenler konuda olan Eryudes'in yorumlarını okuyabilir.

https://forum.nttgame.com/forum/show...1-Rehberi-2017

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234