Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

manes olmpia birleşiyor

21mart tarihinde..

iki sunucuda da hesabım var birinde humanım diğerinde karus benim durumum ne olucak ?

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Kaynak var mı?

Quote Originally Posted by hasan_ali_kaldrm View Post
    iki sunucuda da hesabım var birinde humanım diğerinde karus benim durumum ne olucak ?
    Ben de merak ediyorum bunu, ya da bu iki serverda aynı nickte aktif olarak oynayan oyuncuların nickleri ne olacak ? Ya da aynı hesapta hem olympia'da hem de manes'te karakteri bulunan oyuncular ?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    nerden çıkardın bunu kaynak vermeden forumu karıştıracağın için konuyu birazdan kapatırlar

Junior Member
    yayında söylediler arkadaşlar yayını takip edin

canlı yayın etkinliğinde sölediler. Onu geçtim adamlar zaten konu açılıp duyuru yapılacak dedi sen niye açıon onu anlamadım?

Member IfItsNotBoeingIamNotGoing's Avatar
    Nickname
    Alaric
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Bi anlamı yok, oyuncu olmadığı için. 1+0 yine 1 edecek.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    örnek;

manes de karussun 80 lvl
    olympia da humansın 83 lvl'sın
    birleşim sonucu human olursun, sunuculardaki en yüksek seviye karakterine göre şekillenir.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mstkaya95 View Post
    Ben de merak ediyorum bunu, ya da bu iki serverda aynı nickte aktif olarak oynayan oyuncuların nickleri ne olacak ? Ya da aynı hesapta hem olympia'da hem de manes'te karakteri bulunan oyuncular ?
    Önceki server birleşimlerinden yola çıkarsak; Nickleri bedava değiştirme hakkı verilecek. Aynı nicke sahip oyuncular oyuna girerken ekrana yeni nick yazma yeri gelecek. Nick değiştirmeden giremiyorsun oyuna zaten. İlk giren eski nicki alır.

2 serverde de charı bulunanlar en yüksek 4 karakter servere geçer. Yani yan charlarının sınıfını değiştirmek için yeni şansın olacak. Örnek maneste 69 83 59 35 lvl charların var, olympiada 60 70 80 1 lvl charların var. Server birleşince 83 80 70 69 lvl charların aktif olacak. Irkı da en yüksek lvlli charın olduğu ırk olacak. Banka da en yüksek lvl charın olduğu banka olacak.

Önceki birleşimlerde en yüksek lvl char hangisiyse onun bulunduğu ırka geçiyor diğer serverdeki charlar.

Bu yazdıklarım tamamen önceki birleşimde olan şeyler. Bu birleşime özel değiştirebilir mi bilmiyorum. Ama önceden böyle olmuştu bu işleyiş.