Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega

Manticore ve Eslant AOC ev geçindirenler

Manticore 0 masrafla tek okla ölen bir yaratık saatte 8-9m coins veriyor.
    Eslant AOC 24 saat boyunca afk genie ev geçindiren charları 24 saatte en az 150+ buss kasıyor hem oyunun piyasasına zarar veriyor hemde direkt olarak oyuna..

Bu 2 ev geçindirme slotuna çözüm bulmanız kısaca droplarını çok yüksek oranda düşürmeniz gerekiyor.

Member
    Nickname
    HocusPocus
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Eslant AOC slotuna adam 8 çar birden sokuyor. Tabi Kurallara uygun bir şekilde yapıyor bunu. Nasıl bir önlem almak gerek bilemedim. TPT desen değil, adam farklı bilgisayarlardan giriş sağlıyor. ...

manticore konusunu bende actım bugun aoc konusundada haklısın buss drobu bence genel olarak azaltılıp buna tüm slotlar dahil insanların genelde npcden buss cekmesinin saglanması lazım bunu ben detaylı şekilde düşündüm hatta bakın npcden buss cekildiğini düşünün genel anlamda oyunda coin gercekten baya degerli olucaktır cunki büyük bi miktarda coin çıkışı olucaktır oyundan bunun sonucundada oyunda tüm canavarlar dahil 1000 tane slot varsa bunu 950si boş biliyoruz ki belirli slotlar dısında hiç bi yerde exp veya farm yapılmıyor coinin degerli olcagı zaman kalan bu slotlar boş olan slotlar bile farm veya exp kasmaya uygun hale gelicektir İtem fiyatları düşücektir oyun tekellikten kurtulup oyuna onlarca yüzlerce farm yapılabilecek yeni alanlar dogucaktır buda oyuna baslayanlar oyunda tutunamayan ve oyunu bırakmayı düşünen arkadaşlara bence charlarını dizebileceği büyük bi şans doguracaktır yani gidip bi ash kniht ta dtsde luferde emcde bi çok alternatif slot ortaya cıkıcak gayet net anlattığımı düşünüyorum. sabahdan aksama kadar slotları gezen boş slot bulamayan playerlıgı cok iyi olmayan kendını geliştirebilecegi bi slot dahi bulamayan arkadaşlar dedigime destek verirse iyi olabilir.

Junior Member
    Drop oranı düşüreceksin zor değil...Asıl sıkıntı olan şey yapmazlar... kralların ve delosun %'lerini düşüren yöneticler bunuda düşürebilirdi ama yapmadılar yapmazlar.

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Manticore 0 masrafla tek okla ölen bir yaratık saatte 8-9m coins veriyor.
    Eslant AOC 24 saat boyunca afk genie ev geçindiren charları 24 saatte en az 150+ buss kasıyor hem oyunun piyasasına zarar veriyor hemde direkt olarak oyuna..

Bu 2 ev geçindirme slotuna çözüm bulmanız kısaca droplarını çok yüksek oranda düşürmeniz gerekiyor.
    Yalan yanlis bilgiler vermekten ne zaman vazgececksiniz ? Aoc’ta exp kasmak icin zamaninda kastim buss atiyo fakat partyde 8 kisi olunca saate 1 veya hic buss gelmiyor bile.. Manticore tek carla tek okla oluyor demen yalandan baska bisey degil 2 carla kassan saate toplam 5-6m kasarsin. Yani bu bahsetmis oldugun 2 slotta birak ev gecindirmeyi gunluk 1 paket sigara parasi cikmaz.. Kullandigin genie masrafi anca cikar.. Muhtemelen bu iki slottan birine seni almamislar ki konuyu buraya acmissin.. Neyse durust olmak her zaman iyidir.. iyi forunlar..

Not: Sen heralde koxpla kasip o kazanc olcagini dusundugun icin genie masrafini dahil etmemissin actigin konuya onuda dahil et olurmu..
    Last edited by Zoneradious; 03-14-2019 at 05:26 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Şu oyunun oyuncuları ağlamayı ne kadar seviyo madem o kadar para kasılıyor sen de yap kardeşim sen de niye ağlıyorsun bu kadar ya

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Tam bir bos konu hayatinda o slotlarda legal kasmamis bi insan olarak camur atmaktan baska bi ise yaramamisin belli 8 kisiyiz ve bu slotta en fazla gunde 70 bus geliyor o da pot.parasi + genieye anca yetiyor. Manticore da ayni sekilde koxptan baska denemedigin o kadar belli ki

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Zoneradious View Post
    Yalan yanlis bilgiler vermekten ne zaman vazgececksiniz ? Aoc’ta exp kasmak icin zamaninda kastim buss atiyo fakat partyde 8 kisi olunca saate 1 veya hic buss gelmiyor bile.. Manticore tek carla tek okla oluyor demen yalandan baska bisey degil 2 carla kassan saate toplam 5-6m kasarsin. Yani bu bahsetmis oldugun 2 slotta birak ev gecindirmeyi gunluk 1 paket sigara parasi cikmaz.. Kullandigin genie masrafi anca cikar.. Muhtemelen bu iki slottan birine seni almamislar ki konuyu buraya acmissin.. Neyse durust olmak her zaman iyidir.. iyi forunlar..

Not: Sen heralde koxpla kasip o kazanc olcagini dusundugun icin genie masrafini dahil etmemissin actigin konuya onuda dahil et olurmu..
    Olympiada 3200 ap li okçumla o slottan saatte 8 buss alıyorum + ms + pot + çöp bana slotu anlatma

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Zoneradious View Post

katılıyorum.

Senior Member
    aocde kasmıyorum avukatta değilim milletin kastıgı size neden batıyor anlamıs değilim o slotun drobu 10 senedir aynı eskiden millet çöpte orda burda kasardı aocnin yüzüne bakan olmazdı droplar düşünce mecburen oraya yöneldiler orasıda kapanınca aof giderler orası kapanınca balrog v.s bu işin sonu yok yani orayı kapat burayı kapat denge menge kalmadı oyunda Şuanda tek charla eslantta orda burda kesinlikle farm yapılmıyor ya 8pc alcan kasıcan yada czde npt olcan oyun şuanda o durumda sırf sizin yüzünüzden orayı kapat burayı kapat demenizden.