Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: Haksız ban Hk.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Junior Member
    Ben bu oyunu 14 yil oynadim bu nasil iştir

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

GÜNDOĞDU isimli bilgisayarınızda indirilenler klasörünün içinde bir dosya var evet o klasör oyunda ceza almanızı sağlıyor. Bildiğiniz gibi tarafınıza herhangi bir kanıt sunma zorunluluğumuz yok ama kanıt görmeyince hemen çünkü kanıtları yok ondan gösteremiyorlar. Kullandığınız şeylerden dolayı aldığınız cezaları, kullanmanız gibi net kabul etmeniz dileğiyle, iyi günler.
    klasörümde ne var merak ediyorum bende Pvp serverlar ban yeme sebebi ise siz daha cok user kaybedersiniz. benim bilgisayarımda oynayacagım oyunlar yüzünden siz beni banlıyorsunuz ya başka birşey demiyorum.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

GÜNDOĞDU isimli bilgisayarınızda indirilenler klasörünün içinde bir dosya var evet o klasör oyunda ceza almanızı sağlıyor. Bildiğiniz gibi tarafınıza herhangi bir kanıt sunma zorunluluğumuz yok ama kanıt görmeyince hemen çünkü kanıtları yok ondan gösteremiyorlar. Kullandığınız şeylerden dolayı aldığınız cezaları, kullanmanız gibi net kabul etmeniz dileğiyle, iyi günler.
    indirdiyimiz fakat kullanmadığımız bir proğram yüzünden ban yiyebiliyormuyuz yoksa arkadaş indirip kullandığı içinmi ban yemiş sadece merak ettim

Quote Originally Posted by IHTIYAR33 View Post
    indirdiyimiz fakat kullanmadığımız bir proğram yüzünden ban yiyebiliyormuyuz yoksa arkadaş indirip kullandığı içinmi ban yemiş sadece merak ettim
    Kullanmadan banlanmazsın. Ama programın nasıl bişey olduğunu bilemezsin. Arka planda çalışıyor olabilir bu durumda aktif kullanmasan bile xincode yakalar

Page 2 of 2 FirstFirst 12