Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Haksız ban Hk.

Junior Member

Angry Haksız ban Hk.

Merhabalar ,

1 Mart 2019 tarihinde Saat 16:00 -17:00 sularında ban yedim.
    Destek ekibine bilet gönderdim. Ancak Gamemaster kontrolleri sırasında program kullandıgımı iddia edip banlandıgımı ve hesabımın açılmayacagını söylediler.
    Ellerinde herhangi bir kanıt bulunmamakta . Program kullanıyorsam xigncode log'larından bunu görebilirler.

@eryudes tarafından loglarımın kontrol edilip gereginin yapılmasını rica ederim.

Not : Destek ekibinin ayrıntılı bir inceleme yaptıgını düsünmüyorum. sadece gamemasterların bıraktıgı not'u tarafıma ilettiler.

Lütfen beni destek ekibine yönlendirmeyiniz.

Sunucu ; Sirius 1
    Nick ; NatsuDraqneel

Junior Member
    Konu Güncel ! Lütfen yardımlarınızı rica ederim.

Ah ulan Kecoon. Makro diye tptyi sürüyorsun piyasaya. Millet Ban yiyince burada ağlıyorlar.

Git YouTubeda videonun altına yorum yap kardeş yanlış yerdesin

Moderator SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Size destek sağlayabilecek tek yer destek ekibidir. Onun haricinde buraya açılan konular herhangi bir işleme tabii tutulmamaktadır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Ah ulan Kecoon. Makro diye tptyi sürüyorsun piyasaya. Millet Ban yiyince burada ağlıyorlar.

Git YouTubeda videonun altına yorum yap kardeş yanlış yerdesin
    Kardeş cidden 0'dan formatladıgım ve oyuna geri döndügüm bir bilgisayar ve iki pc ile oynuyorum.
    K0xp accak olsam burda bu konuyla ugrasmazdım. zaten kascagımı kasmıs yeni bir hat ile yeni bir car acıp yoluma bakmıstım .
    senden ricam yorum yaparken gercekten masum olanlarıda karalamamanız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Size destek sağlayabilecek tek yer destek ekibidir. Onun haricinde buraya açılan konular herhangi bir işleme tabii tutulmamaktadır.
    dedigim gibi bu işlerden pek anlamıyorum. konu vs. forum bunuda eskiden burda test moderatör olan yeğenimden yardım alarak actım.
    sizden ricam beni gerekli yetkiliye aktarmanızı rica ederim. Yada nasıl ulaşabilirim. eger bilgisayarımda format atmama ragmen bir hile yada hile olarak algılanabilecek bir program varsa ona göre tedbirimi alayım.
    Last edited by natsu6337; 03-14-2019 at 09:15 PM. Reason: yanlış telafuz

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yanlış yere kimse ban yemez politikası yapacak olan arkadaşlar var sa damlamasın buraya yanlışlıkla kapatılan hesaplara şahit olduk sorununa yardımcı olabilecek tek kişi eryudes'dir benım gözümde malesef destek ekibi bu konuda pasif

Senior Member
    Quote Originally Posted by ExtraWhite View Post
    yanlış yere kimse ban yemez politikası yapacak olan arkadaşlar var sa damlamasın buraya yanlışlıkla kapatılan hesaplara şahit olduk sorununa yardımcı olabilecek tek kişi eryudes'dir benım gözümde malesef destek ekibi bu konuda pasif
    İncelemeye almak ayrı, banlamak ayrı. Şüphe üzerine bir hesap kısa süreliğine kapatılabilir. İnceleme sonrası bir sıkıntı yoksa açılır. Ama ban yiyorsa kesin tpt'den güvenliğe yakalanmıştır.

hileye bir kez bulaşan bırakamıyor heralde

Game Master CluTaah's Avatar
    Merhaba,

GÜNDOĞDU isimli bilgisayarınızda indirilenler klasörünün içinde bir dosya var evet o klasör oyunda ceza almanızı sağlıyor. Bildiğiniz gibi tarafınıza herhangi bir kanıt sunma zorunluluğumuz yok ama kanıt görmeyince hemen çünkü kanıtları yok ondan gösteremiyorlar. Kullandığınız şeylerden dolayı aldığınız cezaları, kullanmanız gibi net kabul etmeniz dileğiyle, iyi günler.

Page 1 of 2 12 LastLast