Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Oyun bu değil..

İllegal oyuncuların bu denli artması ve 2 aydır etkili çözüm üretilememesi yüzünden oyunu bırakma kararı aldım. Artık öyle bi hal aldı ki özellikle Chaos etkinliğinde illegal oyuncular üst sıralar için kapışırken biz legal oyunculara izlemek düşüyor. Oyunda her alanda bir kısım insanlar ezilirken bir kısım kral oluyor, zengini daha zengin fakiri daha fakir yapan bir sistem işliyor. Uzun zaman sonra geri dönmenin heyecanıyla oynuyordum ama son 1 aydır oynamaktan zevk almıyorum. Bu oyundaki bir çok insanın anlaması gereken; bu bir oyun ve zevk almak için oynanır. Hırs, ego ve para gözlerini bürümüş insanların ki çoğunun geçim kaynağı olmuş. Bu durumlar beni aşırı rahatsız etti derdimi anlatmak istedim, iyi akşamlar.

normalde chaosda ilk ikiyi genelde koxperlar alırdı bende 3. 4. olur gene mavı alırdım şimdi 4-5 tane koxper aynı chaosda olunca yeşil bile zor alıyosun oyuzden gırmıyorum ama chaosla ilgili bi düzenleme gelicek bence yakın bı zamanda

Junior Member
    Sorun sadece chaos olsa keşke

Illegalin bu kadar artmasinin sebebi premium olmadan yapilan giris sayisi. Bu sayinin azaltilmasi lazim.