Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 48
    Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bi anda kayboldu piyasadan

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Lütfen illegal program kullanmayın, temiz oyun oynayın arkadaşlar. Kullandığınız programın nerede olduğunu aşağıdan görebilirsiniz.

C:\Users\JOKER\Downloads\O***nliB*t\O***nliB*t
    Bu efsane cevaplara eklenir

Senior Member
    Dizin vermişler daha neyi savunuyon kullandırmasaydın elemanına

konu hala güncel olunca dedim hala savunuyor ama ortalıktan kaybolmuş

Senior Member
    Patron çıldırdı Eleman yasta

Junior Member
    Bende kullanmadığım bir program yüzünden sınırsız ban yedim kardeşim bilgisayarıma virüs yoluyla bilmediğim bi program iniyor ve ben bunun farkındayım belki bilirsiniz farklı siteler üzerinden internetden clan symbolleri indirdim bunlara hızlı bi şekilde bakarken symbollerin olduğu arşiv dosyayı açtığım gibi içerisindeki exe. ye bi tıkladım kurulum başlatılıyor dedi iptalde edemedim 2 saniyelik bi durumdu istemiyerek başıma böyle bir olay geldi aklımdanda geçti format atıp bilgileri güncellemek ban yiyeceğimi tahmin etmiyordum ama keylogger dan şüpelendim sonuç sınırsız ban halbuki benim hile kullanmadığımı bakarak görebilirler tamamen el emeği bir kere 1 saniye olsun hile kullanmışlığım yoktur.

Sunucu : VEGA
    Karakter : KLEO

size anlattıklarım dışında herhangi bir olay gelişmedi hesabın açılış tarihinden kapatılış tarihine kadar inceleme yapabilirsiniz benim bu olayın mağduru olduğumu göreceksiniz.Yardımınızı esirgemeyin sayın GM ler burdanda anlaşamıyacaksak derdimizi nasıl dile getirecez yüzyüze mi konuşup yaşadıklarımızı anlatalım ben suçsuzum hesabımda işlemediğim bir suç dan dolayı kapatılmıştır.
    Last edited by KLEOOO; 03-15-2019 at 08:16 AM.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad

Senior Member
    Quote Originally Posted by KLEOOO View Post
    Bende kullanmadığım bir program yüzünden sınırsız ban yedim kardeşim bilgisayarıma virüs yoluyla bilmediğim bi program iniyor ve ben bunun farkındayım belki bilirsiniz farklı siteler üzerinden internetden clan symbolleri indirdim bunlara hızlı bi şekilde bakarken symbollerin olduğu arşiv dosyayı açtığım gibi içerisindeki exe. ye bi tıkladım kurulum başlatılıyor dedi iptalde edemedim 2 saniyelik bi durumdu istemiyerek başıma böyle bir olay geldi aklımdanda geçti format atıp bilgileri güncellemek ban yiyeceğimi tahmin etmiyordum ama keylogger dan şüpelendim sonuç sınırsız ban halbuki benim hile kullanmadığımı bakarak görebilirler tamamen el emeği bir kere 1 saniye olsun hile kullanmışlığım yoktur
    seni 2 sn için kullanamadığın programdan kim report ettide banlandın diye sormazlar mı adama
    x3 exe yi görüyor ama malesefki kişi hakkında report edilemediği sürece kullanabiliyor
    sen diyorsun ki 2 sn için bi program açıldı ve kullanmadım niye banlandın o zaman
    belki şöle olmuştur o programı kullanmadın ancak başka bi gün bi sebepten macro büyük ihtimal report edildin ama x3 loglarında o kullanamadığın exe çıktı ortaya
    küfürden report edilsen x3 loglarına bakmazlardı o yüzden yırtardın

Junior Member
    beni gm banlamadı zaten karimli kardeşim direk kurulan dosya xigncode ye yakalandı fake symbolu kim hazırladıysa artık onun tuzağına iyi düştüm

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    seni 2 sn için kullanamadığın programdan kim report ettide banlandın diye sormazlar mı adama
    x3 exe yi görüyor ama malesefki kişi hakkında report edilemediği sürece kullanabiliyor
    sen diyorsun ki 2 sn için bi program açıldı ve kullanmadım niye banlandın o zaman
    belki şöle olmuştur o programı kullanmadın ancak başka bi gün bi sebepten macro büyük ihtimal report edildin ama x3 loglarında o kullanamadığın exe çıktı ortaya
    küfürden report edilsen x3 loglarına bakmazlardı o yüzden yırtardın
    Benim başıma geldi bu. Knight online değildi ama oyun başka bir mgame oyunuydu ve güvenlik sistemi yine xigncode'du. Exe'yi açar açmaz dc yedim ve bir süre sonra banlanmistim. Direkt raporluyor xigncode. Kaçarı yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KLEOOO View Post
    beni gm banlamadı zaten karimli kardeşim direk kurulan dosya xigncode ye yakalandı fake symbolu kim hazırladıysa artık onun tuzağına iyi düştüm
    öle bi dünya yok report edilmediğin sürece x3 seni banlamaz sadece kayıt defteri tutar karakterin incelendiğinde x3 logundan görülür sana el sallarlar