Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 48
    Junior Member
    Race
    Karus

Bana bir sebep söyleyin kabul edeyim!

9 Mart cumartesi akşamı tatlı tatlı genie ile brahman slotunda exp kasarken birden dc oldum ve tekrar girdiğimde banlandığımı fark ettim.
    Hiçbir illegal program kullanmamama rağmen ve bilgisayarımda hiçbir illegal program bulunmamasına rağmen banlandım.
    İki defa ticket attım ve ikisine de aynı cevap verildi, büyük ihtimal cevap veren bir insan değil bir bot.
    Rica ediyorum bana banlanma sebebimi söyleyin ve varsa delil gösterin.
    Deliliniz yoksa hesabımı tekrar aktif edin lütfen.
    İllegal program kullanacak olsam pre satın almam, cash satın almam, gb satın almam, hesabımı incelerseniz görürsünüz.

Server: VEGA
    Karakter id: Ayemfarmer

Lütfen kurunun yanında yaş yakmayın, macro olsun koxp olsun veya başka illegal program kullananlar olsun hesapları inceleyip ban atın.
    İyi çalışmalar.
    Last edited by Popcorne; 03-14-2019 at 05:47 PM.

Senior Member
    incelenmeden ban atılmıyor zaten. kıyıda köşede vardır bir şeyler.

Junior Member
    Race
    Karus
    Yok usta hiçbir şey yok kıyıda da yok köşede de yok.
    Yıllardır kullandığım makro klavyem var ama onu da oyunda hiç kullanmadım. Belki klavyenin kendi programı algılandı ondan dolayı ban yemiş olabilirim ama öyle olsa vega serveri açıldığından beri aynı klavyeyi kullanıyorum, neden iki ay sonra ban?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Lütfen illegal program kullanmayın, temiz oyun oynayın arkadaşlar. Kullandığınız programın nerede olduğunu aşağıdan görebilirsiniz.

C:\Users\JOKER\Downloads\O***nliB*t\O***nliB*t

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Lütfen illegal program kullanmayın, temiz oyun oynayın arkadaşlar. Kullandığınız programın nerede olduğunu aşağıdan görebilirsiniz.

Obaaa. İlk defa dizin verildiğini gördüm

@khenarth öyle olmaz kaptan adamın bilgisayarına direk fuze at adam öyle bi hikaye yazmışki az kalsın inanıcaktım

Junior Member
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Cevap için teşekkürler.

Ben oyunu iki farklı bilgisayardan oynuyorum. Evdeyken kendi bilgisayarımdan, dükkandayken de dükkanın bilgisayardan oynuyorum.
    Evdeki bilgisayarımda illegal program yok ona eminim.
    Dükkandaki bilgisayarı çalışan eleman da kullanıyor ben de kullanıyorum.
    Bu gönderdiğiniz dizindeki programı ben indirmedim, eleman indirdiyse de onu işten atmak şart oldu..
    Bu dizindeki illegal programı kullanmadım kullanmam da.
    Oyunda kullanmadığım bir illegal programdan dolayı ban yemem de aşırı saçma.
    Oyunda kullandığıma dair delil varsa yediğim banı kabul ediyorum lakin sırf bu program bilgisayarda var diye ban yediysem bu gerçekten haksızlık.
    Bu konuda herhangi bir şey yapılabilir mi?
    Yoksa bir bardak soğuk su mu içmeliyim?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Popcorne View Post
    İllegal program kullanacak olsam pre satın almam, cash satın almam, gb satın almam, hesabımı incelerseniz görürsünüz.
    Famous last words

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Popcorne View Post
    Cevap için teşekkürler.

Ben oyunu iki farklı bilgisayardan oynuyorum. Evdeyken kendi bilgisayarımdan, dükkandayken de dükkanın bilgisayardan oynuyorum.
    Evdeki bilgisayarımda illegal program yok ona eminim.
    Dükkandaki bilgisayarı çalışan eleman da kullanıyor ben de kullanıyorum.
    Bu gönderdiğiniz dizindeki programı ben indirmedim, eleman indirdiyse de onu işten atmak şart oldu..
    Bu dizindeki illegal programı kullanmadım kullanmam da.
    Oyunda kullanmadığım bir illegal programdan dolayı ban yemem de aşırı saçma.
    Oyunda kullandığıma dair delil varsa yediğim banı kabul ediyorum lakin sırf bu program bilgisayarda var diye ban yediysem bu gerçekten haksızlık.
    Bu konuda herhangi bir şey yapılabilir mi?
    Yoksa bir bardak soğuk su mu içmeliyim?
    kanka bu programın tespit edilemiyeceğini düşünüp böyle bir konu açmışsın geçti gitti üzerine bir soğuk su iç modem resetle yeni çar aç kas

Junior Member
    Race
    Karus
    Dostum programdan haberim olsa da tespit edilemeyeceğini düşünerek burda kendimi paralasam. Ben haksızlığa uğradım bundan bahsediyorum.