Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Manticore' da Saatte 9m Çöp kasmak ??

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 5 tane manticore u döndügünüz zaman saatte ortalama 9m kadar çöp kasıyosunuz şu anki drop oranlarına göre ne kadar adil bi farm onu tartışmak için açtım konuyu. Canavarın zorluğu belli keserken pot bile harcamıyosunuz emekçi Burning stone çöp slotu bile 4.5m kasıyor yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim teşekkürler..

Junior Member
    bu dediğiniz manticore slotundaki genie farmcıları için de geçerliyse, gerçekten kıyakmış işleri, derhal, slot dropu hakkında değişikliğe gidilmesini talep ediyorum.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Ayrıca koxp yuvası olması da ayrı bi durum. Dün vegada sadece bu manticore slotlarını gezip discordda isimlerini verdim 4 isim verdim eksiksiz 4 banlama yapıldı

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Manticore da dayak yemis bi insan gelmis slotlar fixlensin diye agliyor direk ) Arkadaslar deneyin bakalim saatte 9m birakiyor mu

mantıcore drop oranları htb htc ile aynı ben bu durumun yanlıs oldugu kanısındayım 10da 1i kadar kolay olan bi canavar nasıl olurda aynı drop oranına sahip olur ? madem adil farm adına atılmış önemli adımlar var bende gördüğüm bu durumu bildirmek farkındalık yaratmak istedim yada htb htc drop oranı yükseltilsin ben,m o kadar item dizip 80 lvl char kasmam saçmaymış ozaman bende 60 lvl okcu görev itemleriyle gidip aynı parayı kasarım ben bu durumdan rahatsız oldum sadece ha mantıklı bi sebep soylersenızde anlayışla karşılarım

Senior Member
    k0xp ile kasarsan olur tabi 9 m , altardada manticore koxperları vardı görüler ebelerinin fotograflarını ...

Koxpla cok kastim zamaninda saatte 9m alirsin geniealti koxpla saatte 7msi var rahat 2 haftada kasar genie var sonucta

Senior Member iVibe's Avatar
    o slotu legal dönen var mı ki

kendim elimle manticore dönüyoırum vip key +2 magic bag birde üstüm full 50 dk 6m bırakıyor yaptığına değer mi bilmiyorum çok abartılıcak bir slot değil bence

genieyle bile kasıyolar güzel slot yani mantıcore drobunu düşürmek yerine htb htc biraz artabilir ama ikisinin eşit olması bıraz sacma bence