Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

account creation abuse

Merhabalar creation abuse diye bir sey geldi fazla hesap acmakdan oluyormus ben hesap acmanın suc oldugunu bılmıyordum aynı pcden, nasıl hesapları gerı alablırım bır ınceleme yapılıyormus daha karakter olusturmamıstık bıle bunu nasıl duzelteblırım yardımcı olurmusunuz.

Not:3 4 kısı aynı evden oynayamayacakmıyız ?

Senior Member
    Merhaba Hocam Gecmis Olsun Charcterlere Premium Almadan Ayni Up uzerinden giris yapilamiyor diye biliyorum iyi forumlar

aynı anda 4 char gırmedıkkı usta zaten hesapları aynı pcden actık dagıttık herkeze sabahında hesaplar blocklanmıs bı karakter olustursaydık.varmı bı cozum onerısı olan

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Id'leri
    id1
    id2
    id3

Mailleri aynı ayı sıralama şeklinde yaptın ise ceza kaçınılmaz.

Daha karakter bile oluşturmadığını söylüyorsun arkadaşlarına söyle kendi bilgisayarlarında gerçek bilgileri ile hesap oluştursunlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Account Creation Abuse ibaresi, hesapların inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur.

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Durumunuzla ilgili Destek Bileti'ne bilet atarak bilgi alabilirsiniz. Hesabınız incelendikten sonra eğer illegal bir durum yok ise hesaplar açılmaktadır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sutsuat12333 View Post
    Merhabalar creation abuse diye bir sey geldi fazla hesap acmakdan oluyormus ben hesap acmanın suc oldugunu bılmıyordum aynı pcden, nasıl hesapları gerı alablırım bır ınceleme yapılıyormus daha karakter olusturmamıstık bıle bunu nasıl duzelteblırım yardımcı olurmusunuz.

Not:3 4 kısı aynı evden oynayamayacakmıyız ?
    Ticket at açarlar.

hesap ıd lerı farklı mailler farklı telefonlar farklı hersey farklı tek aynı olan aynı ıp yanı 1 pc uzerınden acılmıs olmasıdır baska bır baglantı yoktur usta daha tel no kalmadı baska yokkı olsa sorun deıl acalımda

ayrıyetten tıcket atmak ıcın departman secın dıyo departman secme kısmında departmanlar kapalı nedenını bılmıyorum.departman secmedende tıcket atılmıyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sutsuat12333 View Post
    ayrıyetten tıcket atmak ıcın departman secın dıyo departman secme kısmında departmanlar kapalı nedenını bılmıyorum.departman secmedende tıcket atılmıyor
    Kategori seçim ekranındayken CTRL + F5 ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Ticket atınca çözülür