Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Diez eslant exp yatirma

Merhabalar.
    Bir konuda hakkında şikayetimi dile getirmek istiyorum. Muhtemelen bu konuya kilit atıp chaet report bölümüne yazın falan diyeceksiniz.
    Diez de x isimli oyuncuyu defalarca report etmeme rağmen hiç birşey yapmadınız. Bu yaratık her kimse yıllardır bu server'da yılda bir kaç ay ortaya çıkıyor ve 7/24 eslant slotlarında kasanları ve town da duranları exp e yatırıyor. En az 5 yıldır bunu yapıyor.
    x vs vs gibi saçma sapan nicklerle karakter açıp exp kasanlara aylarca eziyet ediyor.

Ben DİEZ human kralıyım pm sky_tank . Bu şerefsizi defalarca report ettim ama siz hiç birşey yapmadınız .
    Şimdi buradan yazıyorum umarım ciddiye alırsınız. Video Kanıt falan yok . Kanıt istiyorsanız girin slotlarda exp kasanlara sorun hepsi aynı ismi verecektir. Şu an 13,03,2019 20:27 ve ben adamın towna ve slotlara cektıgı mobları kesmekle meşgulum ....
    Last edited by GamesDepot; 03-13-2019 at 07:59 PM.

şimdi süleymancım. bu işin sistemi bu değil. bitane bandicam indiricen ücretsiz. beleş. bedeve. no cash . nakit yok. bandicamla o enayi sana yaratık çekerken video alacan tam ekran olarak ondan sonra ilk etapta 1 haftalık ban sonra 1 aylık ve sonrası olarak devam eden süreçler var bunları takip edersin öğrenirsin ama burada böyle delil yok bu böyle yaptı diyerek bir sonuca varamazsın çünki oyun çakal çukal dolu sana tavsiyem video alarak delil sun c.r attığında 1 2 güne veya yoğunluğa göre değişen cevap sürelerinde o arkadaşa ceza verirler luring yasaktır eslant gibi bi ortamda luring gerçekten bir suçtur.

şöyle düzelteyim sanırım okuduğum bir açıklamada luring artık ban değilde hapis olarak değerlendiriliyordu onuda dikkate almalısın.

Junior Member
    Yine çekiyor sıkıntı yok daha yeni
    Last edited by GamesDepot; 03-13-2019 at 07:53 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by CRIMPACK View Post
    şimdi süleymancım. bu işin sistemi bu değil. bitane bandicam indiricen ücretsiz. beleş. bedeve. no cash . nakit yok. bandicamla o enayi sana yaratık çekerken video alacan tam ekran olarak ondan sonra ilk etapta 1 haftalık ban sonra 1 aylık ve sonrası olarak devam eden süreçler var bunları takip edersin öğrenirsin ama burada böyle delil yok bu böyle yaptı diyerek bir sonuca varamazsın çünki oyun çakal çukal dolu sana tavsiyem video alarak delil sun c.r attığında 1 2 güne veya yoğunluğa göre değişen cevap sürelerinde o arkadaşa ceza verirler luring yasaktır eslant gibi bi ortamda luring gerçekten bir suçtur.
    bu işini görür mü acaba?
    Last edited by GamesDepot; 03-13-2019 at 07:53 PM.

FreeQuenz attığın link SS dir luring olayında video gereklidir.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Luring işlemleri için video gereklidir ksc ile net belli olmaz

tekrarlayım bandicam indirin mob sürüklerken video çekin ve chat reports bölümünden konu açın belirttiğim olayların gerçekleşeceğinden şüpheniz olmasın. saygılar.

Bombastik.

iyi de bandicam vs bilmem ne bilmeyen biri şikayetini dile getiremeyecek yazdıkları da dikkate alınmayacak öylemi.
    ben gereken açıklamayı yaptım. daha fazlasını yapmıyorum. tüm sorumluluk yöneticilere aittir. an itibari ile çekmeye devam ediyor ...

Selam

Bandicam sadece verdiğim bir örnektir.Eğer bir suç işlendiğinden şüphe ediyorsanız veya size karşı böyle bir eğilim var ise herhangi bir video programı kullanılarak delil açısından kullanılabilir ve bu delil NTTGAME tarafına iletilebilir. Fakat bildiğim kadarıyla mesaj , ileti , dilekçe vs tarzında durumlarda NTTGAME delil sunulmadıysa durumu ciddiye almamaktadır. Eğer video çekmeyi başaramadıysanız bana bildirin ve pm Nizden destek vermemi bekleyin.