Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

sevgili yetkililer bu hata nedir?

xigncode e019100b ne yapmam gerekli param boşa gidiyor sizin için ne kadar önemli bilmiyorum

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Modemi resetleyip tekrar denermisin ?

Junior Member
    onuda deneyim modem ev sahibinin ortak gerçi bişi olmaz 1 dakka giremesinler arayüze erişebiliyorum okadar kafa basıyor şifreyi buldum netten

Junior Member
    üzüldüğüm pre yoktu para vermek istemiyodum ... la rahatca oynuyordum pre çektim format girmiyor giriyorda e019100b hatası veriyor iki üç mob kesince

xtrapın bittiği yerde xgincode başlar

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

System32 içerisinde yer alan "FirewallAPI.dll" adlı dosyada bir takım bozukluklar tespit edilmektedir. Virüs olma olasılığından dolayı oyuna girişiniz engellenmektedir. Kesin çözüm olarak bilgisayarınızı formatlamanızı ya da sfc /scannow komutu ile onarmanızı önerebilirim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

System32 içerisinde yer alan "FirewallAPI.dll" adlı dosyada bir takım bozukluklar tespit edilmektedir. Virüs olma olasılığından dolayı oyuna girişiniz engellenmektedir. Kesin çözüm olarak bilgisayarınızı formatlamanızı ya da sfc /scannow komutu ile onarmanızı önerebilirim.
    Reis kur şu cemaati mürit olacak çok kişi var

Junior Member
    çözüldü diğer sürücüdeki win 10 dan girdim belkide modem reset yaradı işe bilmiyorum başta deniyecektim diğer temiz win 10 u bunu çok modifiye ettiğimden veriyordu hata biliyordum neyse bu win 10 a bi kaç saat artık performans ayarı yapıcağım başka çare yok
    bu arada pc me bakılmasından acaip rahatsız oldum neyse uzatmıyacağım çok kişi dövdüm evimin önünde oturdular dolandılar diye

Junior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Reis kur şu cemaati mürit olacak çok kişi var
    ashampoonun firewalli o sıkıntı çıkarıyor bazı programlarda ama cia bile giremez pc me öyle güzel progrma neyse oyun için ntt i konuk ediceğim pc me bir süre saklıcak bişeyimiz yok

Junior Member
    yetkili kardeşim 35 saat kadar sıkıntısız oynadıkdan sonra aynı hatayı verdi opera browserimden youtube ekşi tjk nesine lichess satrançdan başka yerede girmedim ki browserdan girmekle alakasız yani o derece pc e bir şey kurmadım kaldırmadım anlayın diye örnek veriyorum
    şimdi düzelmişken nasıl aynı hata veriyor pc me tek bir program dahi kurmadım anlıyacağınız herhangi bir değişiklik olsa hatta driver kursam ondan şüphelenceğim ama değişikliksiz aynı hatayı veriyor gene
    hadi önceki firewall ın apisindendi şimdi 2 gündür oynarken durduk yere aynı hata neden sıfır windowsda