Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    Quote Originally Posted by babyluv1983 View Post
    Ben internet kafe işletiyorum bende sabit ip var ayrıca internet kafelerde knight online oyunu yasak benim hiçbir müşteri bilgisayarımda bu oyun kurulu değil bi kendim oynuyorum birde yanımdaki pc de pazar kurdugum charım var ben kops makro nedir bilmem. Yemin ederim hiç birşey anlamıyorum.
    Ayrıca şu var madem illegal karakterlele aynı ip deydim pazar charım neden banlanmadı ?

Pazar charini banlamayi unuttularsa oda gider keske demeseydin sonucta hepsi inceleniyor banlanan charlarin

@Didemfevzi unutmak mı ? Bu işler unutmak yada hatırlamakla mı oluyor ? Madem ben hile kullandım banlanacak birşey yaptım IP üzerindeki bütün charları banla. Biz bu oyuna para ve zaman veriyoruz benim banlanan charım 80 level idi. Herkesin charı kendine değerlidir ve benim charımında manevi bir değeri vardı. İnanın haksız yere ban yemesem sizin vaktinizi almam. Ama kabullenemiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by babyluv1983 View Post
    @Didemfevzi unutmak mı ? Bu işler unutmak yada hatırlamakla mı oluyor ? Madem ben hile kullandım banlanacak birşey yaptım IP üzerindeki bütün charları banla. Biz bu oyuna para ve zaman veriyoruz benim banlanan charım 80 level idi. Herkesin charı kendine değerlidir ve benim charımında manevi bir değeri vardı. İnanın haksız yere ban yemesem sizin vaktinizi almam. Ama kabullenemiyorum.
    Dostum sana haksiz oldugunu soylemiyorum demek istedigim bu adami banladik pazar charini birakmisiz deyip geri donup onuda banlamazlarsa iyidir diyorum ortada yanlislik oldugu zaten belli cogu 3rd party tools banlanan hesaplarin iplerindeki hepsi banlaniyor yanlis birsey oldugu zaten ordan belli senin hesabinin kapatilmamasi bir yanlisligin acikca resmidir. Buda oto banlama sisteminin bir yanlisligi demektir

Junior Member
    Olay çok saçma değil mi ? Internet kafe işletiyorsan ki sana inanıyorum senin tüm müşterilerinin banlanması lazım değil mi ?

İnternet cafelere ip ban atılması kadar saçma bişey yok.

Arkadaşlar ben internet kafe işletiyorum evet doğru ama internet kafede knight online oyunu yasak. 2008 yılında cafe açarken zabıta müdürlüğünde knight online oyununun oyantılması yasaktır diye bir belge imzaladım halende çekmecemde o belge duruyor. Sadece ben oyunu anamakinemden oynuyorum ve bilgisayarlarımda bu oyun yüklü değil ve çevremde olsun müşterilerim içinde olsun bu oyunu oynayan yok.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Gerekli açıklama konuya verilmiştir. Lütfen müşteri hizmetlerine destek bileti gönderiniz. Foruma konu açmanız hesabınızın incelenmesini sağlamaz.

İyi forumlar.

Tags for this Thread