Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Unhappy Beni neden banladınız öğrenebilir miyim ?

server: altar
    karakter: BaByLuv
    TPT - IP Match

2007 yılında dies serverinde bu oyuna başladım ve şuan 36 yaşındayım ve ilk defa ban yedim. Lütfen bana bunun bir hata olduğu söyleyin. Banlara itiraz edenler ile dalga geçerdim hem suclu hem de itiraz ediyor diye ama şimdi onları daha iyi anlıyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

TPT IP MATCH: Illegal hesaplar ile aynı ip üzerinde bulunulduğu zaman, süresiz olarak hesap kapatılır.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle müşteri hizmetlerine destek bileti göndermelisiniz.

KO Ban/Jail /Unblock kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

Destek Bileti

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by babyluv1983 View Post
    server: altar
    karakter: BaByLuv
    TPT - IP Match

2007 yılında dies serverinde bu oyuna başladım ve şuan 36 yaşındayım ve ilk defa ban yedim. Lütfen bana bunun bir hata olduğu söyleyin. Banlara itiraz edenler ile dalga geçerdim hem suclu hem de itiraz ediyor diye ama şimdi onları daha iyi anlıyorum.
    Bilet gönderdiydeniz sonuç nedir bilet göndermediyseniz gönderin yanlışlık varsa zaten düzeltirler.

Ben internet kafe işletiyorum bende sabit ip var ayrıca internet kafelerde knight online oyunu yasak benim hiçbir müşteri bilgisayarımda bu oyun kurulu değil bi kendim oynuyorum birde yanımdaki pc de pazar kurdugum charım var ben kops makro nedir bilmem. Yemin ederim hiç birşey anlamıyorum.
    Ayrıca şu var madem illegal karakterlele aynı ip deydim pazar charım neden banlanmadı ?
    Last edited by babyluv1983; 03-13-2019 at 12:40 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bu konuda bir yorum yapamayız. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden hesabınızın incelenmesini talep etmelisiniz.

Eminim 36 yaşında falansındır ve hile açmamışsındır.

@amoralistflozof işte siz böyle yaptığınız sürece oyuncu kaybedersiniz. Kardeşim sana nasıl kanıtlayabilirim yaşımı ? Söyle kanıtlıcam. Kanıtlamak istiyorum.

Senior Member
    nedense onca tpt ile banlanan arasından sana güvenesim geldi inşallah haksız bandır da kavuşursun hesabına
    @eryudes gelip dizin attığı vakit artık tpt konusu açanlara inanmayacağım

@karimli kardeşim çok sagol.
    chaostaydım birden 12 kişi kaldık yani bi kaç kişi o an ban yedi o esnada bende gümbürtüye gitmiş olabilirim.
    Şimdi benim banım açılsada söyler misiniz bana ben eski hevesimle bu oyunu oynayabilir miyim ? Eskisi gibi her ay pre çekip pustan alışveriş yapıp oyun oynayabilir miyim? Hep içimde bir tedirginlik olacak. Allah tan yeni server ve daha 2 ay olmuş. Ya yıllarca oynadığım bir karakter olsaydı ? Herşeyde bir hayır var ve belkide artık bırakma zamanı geldi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by babyluv1983 View Post
    @karimli kardeşim çok sagol.
    chaostaydım birden 12 kişi kaldık yani bi kaç kişi o an ban yedi o esnada bende gümbürtüye gitmiş olabilirim.
    Şimdi benim banım açılsada söyler misiniz bana ben eski hevesimle bu oyunu oynayabilir miyim ? Eskisi gibi her ay pre çekip pustan alışveriş yapıp oyun oynayabilir miyim? Hep içimde bir tedirginlik olacak. Allah tan yeni server ve daha 2 ay olmuş. Ya yıllarca oynadığım bir karakter olsaydı ? Herşeyde bir hayır var ve belkide artık bırakma zamanı geldi.
    iş chaosa dönmüş hadı bakalım eryudes çıkıp çat çat çat koyacak mı kanıtı merak edıyorum doğrusu ,hakkında hayırlısı umarım legalsndr

Tags for this Thread