Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    her account'a sınırlı sayı da takas yapma hakkı verilmeli, örnek

1 account ay da 3 kere trade , 2 kere sell ve buy kurma hakkına sahip olmalı. hem oyunu TİCARETHANE çevirenlerden kurtulur ve CZ CANLANDIR. hemde oyunu gerçekten oyun için oynıyanlar kalır.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Sonra maximum 200 online ile oyunu oynardınız.

Banned
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Bu oyunda ticaret kısaca (TL ) Dönmezse ömrü en fazla 1 yıl olur.
    Şuan oyun kalabalık mı millet 8-10 pc pazar genie bırakıyor oyun dolu sanıyor.

Bu TL ticaret yüzünden oyunu bırakan ara veren daha çok oyuncu var.

Her geçen gün TL için oynanıyor oyun ya sonrası ne olacak bir gün patlayacak olacak bu.

Junior Member
    Bu oyundan Koxp'u kaldır 2 ay zor dayanır. Ne GB Ticareti olur neden Cash çöker oyun. Koxp'a önlem almıyorlar çünkü işlerine geliyor. Çok takılma birader. 1 2 ay takıl hevesin gittimi bırak. Kınayt bildiğin sanayi ve içerisinde fabrikalar var Oyunun.

Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Sonra maximum 200 online ile oyunu oynardınız.
    Online sayısı çok olunca ne oluyor?
    Etkinlik varsa herkes etkinlikte, yoksa pazarda. CZde an itibariyle pk atan 200 kişi yoktur yeni serverlarda bile. İtem ve class farkı çok fazla.

Bu kadar fark olmasaydı item ve class olarak, kanadımı sclerimi walkirimi çeker çıkardım pkya. Gerekirse oyun içi değil cebimden verirdim her ay. Şimdi 300hp 50 def falan için para vermeye değmez. Adam öyle de böyle de 1 veya 2 atacak zaten

plat pre aldım, genie pot parasını slottan çıkararak 80 oldum sonra gold aldım. Bundan sonra da ya gold ya bronz alırım 2-3 günde çıkaramamaya başlayınca da ringler satarım veya bırakırım.

Oyun parası ve itemlar real para etmesin o zaman kim emek harcıyor ve kim player görürüz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MyHeart1990 View Post
    TRADE BLOCK MERCHANT BLOCK OLACAĞINI DÜŞÜNÜN.

TL ile item alış satışının önüne geçer.
    gb kasmak ile uğraşmazsın. FARMCI GÖREMEZSiN !
    Levelini kas çık czye !
    Premium fiyatları ve pus ürünlerini ciddi oranlarda düştüğü takdirde çok makul bir yaklaşım.Diğer türlü aylık taksit öder gibi 500 tl minimum vererek oynamak çok akıllıca değil.

Senior Member
    Nickname
    Activex
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kadr61 View Post
    Premium fiyatları ve pus ürünlerini ciddi oranlarda düştüğü takdirde çok makul bir yaklaşım.Diğer türlü aylık taksit öder gibi 500 tl minimum vererek oynamak çok akıllıca değil.
    %100 doğru katılıyorum.

Bu oyunu ayakta tutan tek şey
    TRADE ve MERCHANT

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    çok haklısın. mesela ben warriorum czde farm yaparken bana iron bow düştü. gittim gaza gelip 9a attım direk. bunu warrior ile kullanırım. çok da işime yarar. güzel fikirmiş. mmorpg'de trade kapatılması kadar mantıklı hamle yok

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Arcgeeer View Post
    Bu oyundan Koxp'u kaldır 2 ay zor dayanır. Ne GB Ticareti olur neden Cash çöker oyun. Koxp'a önlem almıyorlar çünkü işlerine geliyor. Çok takılma birader. 1 2 ay takıl hevesin gittimi bırak. Kınayt bildiğin sanayi ve içerisinde fabrikalar var Oyunun.
    İşte doğru çözüm. Genie ve koxp bittimi temiz oyun o zaman başlar

Bu oyundaki herşeyin tl değeri olmasına ve oyunda tl dönmesine hepimiz kızıyoruz ama TL işi olmasa bu oyun bugünlere gelmezdi. Bugün trade ve pazarı kapat 5-6 ay süre veriyorum sonra kapanır. Çünkü hevesini alan bir daha girmez, pazarcılar girmez, farmcılar girmez geri cz de 3 5 klan kalır onlar için hiçbir firma serverı açık tutmaz fişini çeker. Bunu piyasaya yeni çıkmış çoğu mmorpg oyununu oynamış denemiş biri olarak söylüyorum, aralarında çok güzel oyunlar vardı ama neredeyse hepsi 1 yıl içinde kapandı. Yani hayalindeki knight online nın max 1 yıl ömrü var.