Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Junior Member
    Quote Originally Posted by ZzZTesLaZzZ View Post
    gayet gömmeye gerek var ben jr ye girerken skill stat sıfırlayıp giriyorum partyde tavukdan tek yiyorlar adalet mi bu varsın 5 dk geç gidelim devaya fighta kalınca tek yiyecek adam yukarıda bekle diyorsun beklemiyor iniyor tek yiyor bencede düzenleme olmalı
    Ben 800def açıp altına yatıyorum.tavuk 1.5k vuruyor tek yemenin bowla ne alakası var? asas ta tek yer iron bowlu okcu da ee li okcu da? siz ne demek istediğinizi bilmiyorsunuz.Her yamuk bowlu ezik olmuyor.Ezik adamın bizimle aynı pt ye düşmesi ve hak etmeden aynı ödülleri alması can sıkıcı evet.

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Beyler o oklar artık yamuk değil

kardesim yamuk bowum var level 73 1900 ap var sen bunun nesini beğenmiyorsun 70m ye elime bi 7 ib alsam mutlu olacak mısın?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ZzZTesLaZzZ View Post
    Senin dediği gibi olsa millet full ekipli girer. Peki ekibi olmayan 1-2 kişi oynayan ne yapacak karşına full itemli discordlu insanlar gelince ne yapacan keşke şunlarıda düşünsen yazarken
    herkes full itemli değil ki. o zaman itemlere seviye getirilsin o item seviyesindekilerle alınsın. yada bdw deki gibi buff atack filan gelsin. item seviyesi düşük olana.

Junior Member
    bu etkinliğin adı zegin jrsi mi ki arkadaşlar giremesin? Elinde yamuk bow varmış da jrye girmesinmiş de bilmem ne. Madem yamuk bowu ezikleyecek kadar çok paran var ne işin var jrde? O adam o bowdan kurtulmak için giriyor belkide jrye nerden bileceksin ki? Bence sizi jrye almamalı. Ayrıyetten 3lü 5li seriye bağlayan adam çoğu warriordan, asastan daha çok vurur.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    asıl olay yamuk bow değil yamuk beyinliler 3/5 çarla etkinliklere girenler

Senior Member
    yamuk bowlulara kafa tutacağınıza önce afk olan charlara bakın veya herkese heal atmak zorunda mıyım diyen priestlere mp çok gidiyor diye düşük skill vuran warriorlere oynamayı bilmeyen magelere yaratıklardan kesilmeden esc atmalar felan

mesele yamuk bow değil o bowla jr girip item dizende var gb satanda burdaki asıl mesele gb satan tayfa