Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
    Member
    Nickname
    Jack
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Oliv3 View Post
    Middle class ürünleri nerde kircaz peki hangi npc ye gecti
    Kıramayacaksın sadece high class kırabileceksin

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Elveda Life jewel elveda Life crystal üzdünüz beni

Junior Member
    oyun kacta geldi arkadaşlar. 4 de res geldi enson 5 de oyun yoktu

Tıpkı mytrih itemlerdeki gibi de olmuş olabilir aslında bu olay . Zenginler üstünü başını düzdükten sonra nasıl üstünlüklerini kaybedecem korkusu ile baskı kurup mytril görevini kapattırdılarsa burada da aynı şey olmuş olabilir. Birtakım kişiler stoklarını yapıp yada heppa 8 shard raptorlarını basıp spekülasyon çıkartıp kapanmasını sağlamış olabilir. Asıl düşündürücü konu şu oldu biraz Gb bug yapıldığı oyuna fazla miktarda para girişi yapıldığı iddia edilip oyundan sürekli gb eksilten birşeyin kapatılması insanın kesinlikle sorgulaması gereken birşey bence. Hiç akla mantığa uygun gelmiyor mantıklı düşünen bir insan çözümün bu olmadığını bilir ha şu olabilir delos npc sini kaldırabilidir (Kesinlikle ihtiyaç duyulmayan bir npc ) . Son 10 gün içinde gelen güncellemeler çok garip oldu. Her ne kadar sabah güzel şeklinde yorum yapmış isem de diğer arkadaşların yorumlarını düşününce middle class itemlerin kırdırılmasının tekrar geri gelmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü bu sebeple yeni serverlarda günlük 100-150 gb civarında gb çıkışı olduğunu düşünüyorum bu da oyundaki gb nin çok değerli kalmasını sağlayacaktır. Şöyle bir seçenekte uygulanabilir, npc de standart 100 k'ya bir item eklenir yalnızca 1 materyal verir o olabilir mesela gb çıkışı fazla olması için . Çünkü mantıklı düşününce bir insan 20 tane deco alması için abartısız en az 300 tane shell kırdırması lazım bununda maliyeti yaklaşık 450m yapar. Buna da kimse uğraşmaz çünkü maliyeti yüksek olur. Bu sayede hem heppa item pazarı ölmüş olur, hemde daha önce yapan insanlara yetişme olasılığı ortadan kalkar. saygılarımla

Junior Member
    ben yayıncı olsam chaosların hiç birini kaçırmam girer chaosun durumunu gösteririm çünkü başka türlü bir çözüm getirilmiyo milyon tane konu açiliyor konular siliniyor bunla ilgili talia bugumuş ne bugu yıllardır olan bir şeyi yayıncılar dillendirdi diye 1 günde mudahale edip kapatiliyor şaka gibi bir yayıncı çıksında tüm chaoslara girip durumunu göstersin şunlarada belki bir çözüm gelir anca yayıncıların dillendirdi saçma sapan şeylere güncelleme getirin neymiş narkiye hileyle fp kırdırıyomuşlar eee chaosta zirilyontane hileli adam milletin oyun zevkinin içine ediyo 8 yıldır bunu görmezden gelip oyun zevki bakımından zararı olmayan narkide toplu kırdırma yapan tayfaya 1 günde yaptırım gelirken nedeni yayıncılar 8 senedir chaostaki malum herkesin bildiği hileye 1 tane yaptırım gelmemesi normal görüyosanız bravo size.burda narkicileri savunmuyorum tabikide demek istediğim kendi kendine kırıp deco yapan adama 2günde yaptırım gelirken 8 senedir chaosun içine edenlere yaptırım gelmemesini garipsediğim için yazıyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    stoklanan undy scrolleri ve red potları silmemişsiniz yine

benim diez de xxxl3lackdewilxxx nickinde wariorumu kullanıyordum ama wariorum hiç bir illegal bi suça girmemiştir ben tekrar 83 level karakterine girmek istiyorum 2018 de banned yediğinde ocak ayıydı tekrar warior job unu geri almak ve tüm haklarını kuĺlanamıyorum sizden geri bannedini kaldırılmasını rica ediyorum ve ben burdan sizin iletişimde sorunun ortadan kalkmasını istiyorum yardımcı olabilmeniz için dua ediyorum lütfen araştırın ben illegal bu suça girmedim sizden rica ediyorum soner akyüz

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    oyuncaların gelısımını etkıleyen gorev bugları ve skıl buglarına e zaman sıra gelcek?

life kristal nasıl çıkarıcaz life cristal elveda diyenler olmuş 2 hafta middle class kırdım 1 tane life cristal atmadı lifecristal high classtan çıkıyo sanırsam sadece

Member
    Nickname
    AdalaKing
    Class
    KO -> Rogue
    Middle kapal iyi High süper süper süper