Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Yeni Eleman Alımı (fikir)

Bence oyunu bilen insanlardan bir ekip kurun maaşlı eleman. 3 vardiya 8er saatten 3 kişi Gm özellikleri olsun bunların 9 kişi yani durmadan server dolaşsinlar 8saat işleri bu olsun asgari ücretli bir elemanın gideri yaklaşık 3000 TL civarında 9 kişi 27.000 TL 54 kişinin pus masrafını buraya vererek daha temiz bir oyun yapılabilir. 54 kisinden kazandiginizi bu insanlara vererek 50000 den fazla playerin oyun zevkini arttırabilirsiniz. 3 vardiya 3 er kişi durmadan görünmez dolaşacak çatır çatır illegalleri silicek oyundan. Bence mantıklı. İyi geceler.

Böyle şeyleri aklından çıkar boşuna masraf yaptırtma benim NTTGAME mime

Junior Member
    Ben bıktım Saat 01.00 dan !6.00 a kadar eslantı turlasalar direk 5000000 kişi banlayacaklar zaten...

Abim isteseler bunu 10 gm ile yapamazlarmı

Senior Member
    Niye Bu kadar umutsuzsunuz ben sadece fikir sundum ki benim sunduğum her fikir ama cidden her fikir kısa sürede gerçekleşti sadece bu forum hesabım yok. 3 carim olduğu için 3 hesabım var hangisinden girersem ondan isteğimi yaziyorum. Ve gerçekten mantıklı şeyler yazıyorum mantıksız şeyleri tabikide dikkate almazlar 1 ile 7 arası öğlen 7 ile 10 arası gerçekten çok sıkılıyorum ki sıkılan vardır benim gibi oraya bir etkinlik getirir misiniz yazdım adam tık bı sonraki guncellemede etkinliği koydu neden çünkü gerçekten mantıklı sizde mantıklı fikirler şunun emin olun dikkate alicaklar hep Nttye sallamakla olmaz ve sıkılmadan salliyorsunuz A işini C yapın diyosunuz B yapıyorlar her iki tarafa da uygun olsun diye siz niye Z olmadı diyorsunuz aykırı olmayın bu kadar empati kurun az.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kardeşim isterse bunu 1 Gm ile bile yapabilir