Results 1 to 6 of 6

Cheat reports neden var?

Adam ana bacı sövüyor ksc alıp atıyoruz fakat şikayetimiz siliniyor. Anlamadım ben bizde mi hile kullanalım bizde mi millete ana bacı sövelim. Cheat reports bi işe yaramıyorsa kaldırın bizde atmayla uğraşmayalım vakit kaybı tamamen. Sövün birbirinize kimsenin taktığı yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by L3viathaN View Post
    Adam ana bacı sövüyor ksc alıp atıyoruz fakat şikayetimiz siliniyor. Anlamadım ben bizde mi hile kullanalım bizde mi millete ana bacı sövelim. Cheat reports bi işe yaramıyorsa kaldırın bizde atmayla uğraşmayalım vakit kaybı tamamen. Sövün birbirinize kimsenin taktığı yok.
    Zaten küfüre ban eskiden yoktu yeni gelmiş olan bir olay. CR yi bu tarz konularla meşgul etme 2500 konu var gerçek koxperlar ceza alamıyor sizin yüzünüzden. Adam sana küfür ettiyse sende ona küfür et. Karşındaki etmiş olduğu küfürü kesip sadece senin küfür ettiğin kısmı paylaşınca CR den sohbetin başlangıcını atın diye bir cevap geliyor. O kişi başlangıcını atsa zaten kendiside ban yiyeceğinden dolayı korkma sende küfür et ama cr yi meşgul etme nolur gözünü seveyim.

Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    Zaten küfüre ban eskiden yoktu yeni gelmiş olan bir olay. CR yi bu tarz konularla meşgul etme 2500 konu var gerçek koxperlar ceza alamıyor sizin yüzünüzden. Adam sana küfür ettiyse sende ona küfür et. Karşındaki etmiş olduğu küfürü kesip sadece senin küfür ettiğin kısmı paylaşınca CR den sohbetin başlangıcını atın diye bir cevap geliyor. O kişi başlangıcını atsa zaten kendiside ban yiyeceğinden dolayı korkma sende küfür et ama cr yi meşgul etme nolur gözünü seveyim.
    canım kardeşim madem öyle o zaman atmayın desinler. Zaten koxplarla da ilgilenmiyorlar. Attıgım bütün videoların konuları silinmiş. Adam koxpla slota geliyor video alıyorum diyorum küfür ediyor. Neyse bundan sonra bizde söveriz millete

Senior Member
    Quote Originally Posted by L3viathaN View Post
    canım kardeşim madem öyle o zaman atmayın desinler. Zaten koxplarla da ilgilenmiyorlar. Attıgım bütün videoların konuları silinmiş. Adam koxpla slota geliyor video alıyorum diyorum küfür ediyor. Neyse bundan sonra bizde söveriz millete
    Bu tarz küfür konuları dolunca cr ekibinin okuyası gelmiyor. Her gün öff pöff bunumu şikayet etmişler yine dediklerini duyar gibiyim onlara da hak veriyorum ama bu işten para kazanıyorlar mı veya gönüllü mü yapıyorlar bilmiyorum. Eğer gönüllü olarak yapıyorlarsa yeterli sayıda gönüllü ekibi yok. Veya belli bir ücret karşılığında çalışıyorlarsa aldıkları parayı haketmediklerini düşünüyorum.

Konuların her gün 23:00 da arşive taşındığı düşünülürse bugün 23:00 dan itibaren açılan konu sayısı ertesi güne kadar ortalama 200-250 oluyor. Bu 200-250 konuyu sadece 1 kişi okusa dahi akşam mesaisi bitmeden sonuçlandırır ama yapılmıyor hayret ediyorum. Şuan slotumda saatlerdir mob çeken, seri seri trade atan adam var ben bu adamı nasıl banlatabilirim? Daha önce koxper birinin videosunu cr ye attığımda 1 hafta sonra cevap gelmişti bununda 1 hafta sonra cevap gelmeyeceği ne mechul

video alırken reportunuzu düzgün yapmaya özen gösterin, forumda nasıl video alınacağına dair konular bulunmakta
    size önerim yılmadan reportlamanız illa ki ban yiyen olur, ben de eskiden sizin gibi düşünüp zaten banlamazlar, görmeyecekler, boşa uğraşıyorum gibi düşüncelere sahiptim. Ancak bazen cheat reports a attığım konulara hemen yanıt geliyor ve şikayet ettiğim şahısların ban yediklerini 3 gün sonra tekrar bana küfür ettiklerinde anlıyorum.
    beni rahatsız eden ne varsa reportluyorum artık bence siz de öyle yapın ki oyunu oynayan temiz insan sayısı artsın.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Cheat Reports'a açılan konular sırasıyla incelenmektedir. Yanıt verilen bir konu belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmaktadır. Genelde bu zaman dilimi 23:00 sonrası oluyor. Ancak yaşanan yoğunluk nedeniyle gün içerisinde birden fazla arşive taşınma işlemi yapılmaktadır. Arşiv bölümünü sadece yetkililer görebilir. Bu nedenle açılan konu takip edilmelidir. Arşive taşınan konuları göremezsiniz. Sonradan ek bilgi de verilmez.

Küfür raporlarında tüm yazışmaların olmasına, sağ alt tarafta sarı renkte tarih ve saatin gözüktüğüne emin olun.