Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Altar pustan yanliş item alma

MERHABALAR ALTAR SERVERİNDE OYNUYORUM PUSTAN WİNG OF DRAGON YERİNE (KANAT) ZİNDANDAN ÇIKMA İTEMİ ALDIM YANLIŞLIKLA KANAT OLARAK KULLANMAM İÇİN ZİNDAN BÖLGESİNE ATILMAM GERKİYOR GM ARKADAŞLAR Bİ İLGİLENİRSE İVEDİ BİR ŞEKİLDE HERŞEY HAZIR ÜZERİME MANA POTUDA ALDIM SİZDEN HABER BEKLİYORUM.. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM KSC OLARAK RESİM ATTIM ORDA İTEM MEVCUTTUR... İLK DEFA KONU AÇTIGIM İÇİN Bİ KAÇ YERE BU KONUYU AÇTIM UMARIM BİRDEN FAZLA ZİNDANA GÖNDERİLMEM İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..

nick:OSMANBEYY

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bildirim yapıldı ancak musait bir zamanda gönderilebilir eğer bugün işlem gerçekleşmez ise yarın konunuzu güncellemeniz gerekebilir.

Junior Member
    şuan ben müsaitim kaç gündür bunu bekliyorum çok zor bi durum değil şuan için zindan bölgesine gönderilmeyi bekliyorum lütfen ilgilenin bunun yüzünden oynumu tam oynayamıyorum

Quote Originally Posted by oslo0180 View Post
    şuan ben müsaitim kaç gündür bunu bekliyorum çok zor bi durum değil şuan için zindan bölgesine gönderilmeyi bekliyorum lütfen ilgilenin bunun yüzünden oynumu tam oynayamıyorum
    Zindana gönderme işlemlerini gm ekibi yapıyor mesai saatleri dışında bazen gönderim yapılamıyor.

Junior Member
    peki mesai saaatleri nedir ona göre konu açayım bugün zindana gönderilmezsem

Konu açmanıza gerek yok bu konuya giriş oyundayım zindana gönderilmeyi bekliyorum yazman yeterli sabah 10.00'dan sonra istediğiniz saatte yazabilirsiniz.

Junior Member
    şu saat itibarı ile gönderilmem demi abicim

Quote Originally Posted by oslo0180 View Post
    şu saat itibarı ile gönderilmem demi abicim
    Şu an gönderilmeniz mümkün değil ama oyundaysanız bildirim yaptım geceye kadar gönderilebilirsiniz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hesabınız isteğiniz üzerine disiplin zindanına gönderilmiştir.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz;

1. Satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing” eşyasını [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    2. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    3. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    4. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    5. Dragon Wing Voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

NOT: Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, (çöpe atmayınız), zindan bölgesinden çıkabilmeniz için üzerinizde olması gerekmektedir.

Junior Member
    tmmdır abicim hapisteyim şuan anladım yazdıklarınızı fakat ben bi çok kere konu açmıştım tekrardan zindan bölgesine gönderilmem demi ? ? farklı yerlere yazmıştım
    Last edited by oslo0180; 03-12-2019 at 10:36 PM.