Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Tpt yedikten sonra temiz bir başlangıc

Merhaba, tpt ban yedikten sonra yeni bir account ile temiz bir başlangıç yaparsak ip match ban yermiyim? İp adresim sabit ip adresi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by w3ket View Post
    Merhaba, tpt ban yedikten sonra yeni bir account ile temiz bir başlangıç yaparsak ip match ban yermiyim? İp adresim sabit ip adresi.
    Kardeşim pc temizle formatı bas. Charı kur ticket at durumunu anlat. Bence yemezsin. Bu oyunda olabildiğince herkese yardımcı olunmaya çalışılıyor. (Yeni yönetim.) Burada dünya kadar Tpt konusu açılıp altında dizinleri görünce kaçan insanlar dolu. Temiz olduğun sürece şüphen olmasın.

Junior Member
    Yetkili biri içimi rahatlatırsa iyi olucak =/

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Format atarsan her hangi bir sorunla karşılaşmazsın.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    İllegal bir şey kullanmadığınız sürece ceza almazsınız.Ancak bilgisayarınızı formatlamanız gerekiyor

Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Modeme reset atınca IP değişir ama bu sadece dinamik IP adreslerinde olmaktadır, ancak statik IP adresi kullanıyorsan o sorun oluşturur çünkü değişmez.. İnternet hizmetini ara ve IP'ni değiştirmelerini iste, IP değiştikten sonra PC format. Ordan sıfır kurulum ve oyuna devam edebilirsin.
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Ya bırak bu işleri. Geçen youtubede gördüm. Tarla faresi bozması k0xper hileyle gb kasıp siteye satıp legal olarak char dizmekten bahsediyordu. Arkadaşta etkilenmiş olacak ki bunu yapıp ban yerse sözde emeği(!) ziyan olur mu yeni tertemiz pırıl pırıl charında diye soruyor bukadar basit.

Senior Member
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Ya bırak bu işleri. Geçen youtubede gördüm. Tarla faresi bozması k0xper hileyle gb kasıp siteye satıp legal olarak char dizmekten bahsediyordu. Arkadaşta etkilenmiş olacak ki bunu yapıp ban yerse sözde emeği(!) ziyan olur mu yeni tertemiz pırıl pırıl charında diye soruyor bukadar basit.
    o bahsettiğin kişi videodan haberim yok ancak 2 farklı modemle diğer charını legal gösteriyordur yoksa aynı ip den dizemez
    ve önyargıdan çok fikrini söylesen cevap versen yeterli forumda ithamlarda bulunmak yasak
    çok belirgin olmadıkça ben ithamlarda bulunmuyorum
    yok efendim video izlemişte temiz başlamayacakmışta adamın aklından geçenleri okuyamadığın sürece boş yapıyorsun