Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

JR Bug atmama sorunu - Resim Kanıtlı - Lütfen Sizden Cevap Bekliyorum

Merhaba Sayın GM,

Konumu CR'ye açmıştım, cevapsız kalıp silinmiş konum. Herhangi bir eşya geri göndermemişsiniz. O yüzden konuyu tekrar açıyorum. Resimde istediğiniz bütün kanıtlar vardır. Dikkatli incelendiğinde devadan çıkan eşyalar ve screenshotun alındığı tarihi görebilirsiniz. Deva kesildi ve benimle birlikte bir kaç oyuncu daha dışarı atılmadı. Fotoda gördügünüz quit party ise, deva kesildikten sonra dışarı atılanların isim listesidir. Kaybım olan 2 silver gemi telafi etmenizi istiyorum.

ID: RHEDON
    SERVER: VEGA

En kısa sürede cevap vermeniz dileğiyle
    Saygılarımla,

Resim 1:

link : https://i.hizliresim.com/zjD7rR.jpg

Resim 2:

link : https://i.hizliresim.com/NnoRrg.jpg

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle şu konuyu belirtmek isterim, CR bölümü sadece hile bildirimleri içindir. Hile bildirimi dışında açılacak bütün konulara gerekli bilgilendirme yapılarak tarafınıza iletilir. Sizin bug olarak açmış olduğunuz konunuza da gerekli bilgilendirme yapılıp belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır.

Bahsetmiş olduğunuz durumla ilgili elinizdeki kanıtlarla birlikte destek ekibine bug / hata bildirimi kategorisinden bilet göndererek gerekli desteği alabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Öncelikle şu konuyu belirtmek isterim, CR bölümü sadece hile bildirimleri içindir. Hile bildirimi dışında açılacak bütün konulara gerekli bilgilendirme yapılarak tarafınıza iletilir. Sizin bug olarak açmış olduğunuz konunuza da gerekli bilgilendirme yapılıp belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır.

Bahsetmiş olduğunuz durumla ilgili elinizdeki kanıtlarla birlikte destek ekibine bug / hata bildirimi kategorisinden bilet göndererek gerekli desteği alabilirsiniz.
    Adam bir hata olduğu için konu açmış öyle ya da böyle siz gitmişsiniz yanlış yere konu açtığını 2 saat anlatmışsınız gerekli hiç bir cevap vermemişsiniz,yazsana adama 2 silver gem telafisini beklemeyin kısmet işi bug olursa eventlardan yararlanamazsınız diye.

Junior Member
    Bilet için kastettiğiniz sayfa aşağıda attığım link ise malesef knight online için destek başlığı açılamıyor, soluk gözüküyor.
    Bir Hata Oluştu (Geçersiz Bölüm Seçimi). Please start over. Hatası veriyor.
    https://support.nttgame.com/index.php?/Tickets/Submit

Acaba siz forum moderatörü olarak, benim konumu kendi ellerinizle destek birimine iletebilir misiniz ? Ya da destek ekibine nasıl erişeceğimi detaylı açıklayabilir misiniz ? Destek chrisss9555 adlı arkadaşımızın dediği gibi bana bug kısmet işi, 2 gem vermeyiz mi diyecek ?

Saygılarımla,

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by chrisss9555 View Post
    Adam bir hata olduğu için konu açmış öyle ya da böyle siz gitmişsiniz yanlış yere konu açtığını 2 saat anlatmışsınız gerekli hiç bir cevap vermemişsiniz,yazsana adama 2 silver gem telafisini beklemeyin kısmet işi bug olursa eventlardan yararlanamazsınız diye.
    Yazılan yazıyı okumadan veya okuyup anlamadan yorum yapmayın lütfen.

Quote Originally Posted by Rhedon View Post
    Bilet için kastettiğiniz sayfa aşağıda attığım link ise malesef knight online için destek başlığı açılamıyor, soluk gözüküyor.
    Bir Hata Oluştu (Geçersiz Bölüm Seçimi). Please start over. Hatası veriyor.
    https://support.nttgame.com/index.php?/Tickets/Submit

Acaba siz forum moderatörü olarak, benim konumu kendi ellerinizle destek birimine iletebilir misiniz ? Ya da destek ekibine nasıl erişeceğimi detaylı açıklayabilir misiniz ? Destek chrisss9555 adlı arkadaşımızın dediği gibi bana bug kısmet işi, 2 gem vermeyiz mi diyecek ?

Saygılarımla,
    Bu konuda maalesef biz herhangi bir talepte bulunamamaktayız, hesap işlemleri için sizin bilet göndermeniz gerekmektedir. Kategori seçiminde yaşanan sorunlar için CTRL + F5 kombinasyonu kullanmanız veya farklı bir tarayıcı üzerinden bilet gönderimi yapmanız gerekmektedir. Yaşanan bu durum için hesabınız kontrol edilir ve gerekli destek sağlanır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Yazılan yazıyı okumadan veya okuyup anlamadan yorum yapmayın lütfen.

Bu konuda maalesef biz herhangi bir talepte bulunamamaktayız, hesap işlemleri için sizin bilet göndermeniz gerekmektedir. Kategori seçiminde yaşanan sorunlar için CTRL + F5 kombinasyonu kullanmanız veya farklı bir tarayıcı üzerinden bilet gönderimi yapmanız gerekmektedir. Yaşanan bu durum için hesabınız kontrol edilir ve gerekli destek sağlanır.
    Ben yazılan şeyi çok iyi anlıyorum komiğime gidiyor hiç bir konuya doğru dürüst cevap veremiyorsunuz ben sizin yerinize cevap veriyorum , okuduğumuzu anlamıyor muşuz gibi muamele yapıyorsunuz ,şimdi diyorsun ki ticket at ama sen bu konuyu öyle yada böyle okumuş oldun bu arkadaş ticket atsa ne olacak bilmiyor musun neden direk cevap yazmıyorsun 2 kelimeyle ben bir çok kez gm arkadaşların forumda koxper rezil ettiğini ssli gördüm, koxperlara neden ticket at cevabınızı alırsınız yerine çalışıyoruz imajı vermek için kanıt yapma gereği duyuyorsunuz , cevap vermenizi beklemiyorum . Sizin de suçunuz yok tabi ne diyeceksin adama bu kadar mağduriyete yol açan bir şirkette çalışmak zordur iyi günler.