Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

draki dropları?

draki dropları düşürüldü de benim mi haberim olmadı acaba diye merak ettim arkadaşlar. yaklaşık 10 aydır drakiye giren ve ortalama 2 günde 1 superior box alan birisi olarak 8 gündür alamamak beni üzdü keza weapon breakerlar da az düşüyor

bir de discorddan bir arkadaşla atışmam neticesinde uyarı aldıktan sonra devam etmediğim halde atıldım bir yetkili arkadaş yardımcı olursa sevinirim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Droplarda değişiklik yapıldığında zaman forum üzerinden duyuru yapılarak bilgi verilir.

Knight Online resmi discord kanalında atışmalara izin verilmez. Uyarılara rağmen devam edilirse uyarı amaçlı kanaldan atılabilir. Tekrar giriş yaptıktan sonra aynı tavır devam ederse erişimi engellenebilir.

Senior Member
    tamam ben de uyarı aldıktan sonra devam etmedim ki zaten? uyarıldıktan 10 sn sonra atıldım uyarılmadan atılacak bir durum söz konusu değildi zaten haketmiş olsam ağzımı açmam. Sık sık yazmasam da kaç aydır discord ortamında bulunuyorum levelim de 10 civarında. Evet bir anlık sinirle arkadaşa sataştım ama nedeni o sırada chaosta olmam ve koxperla mücadele etmemdi. Hatamın farkındayım tekrarlanmayacağının da sözünü veriyorum en azından kontrol etmenizi ve banımı açmanızı talep ediyorum saygılar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Gerekli kontrollerin yapılması adına discord isminizi yazabilir misiniz?

Senior Member
    Peña ~ Sercan #9691

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vince1562 View Post
    tamam ben de uyarı aldıktan sonra devam etmedim ki zaten? uyarıldıktan 10 sn sonra atıldım uyarılmadan atılacak bir durum söz konusu değildi zaten haketmiş olsam ağzımı açmam. Sık sık yazmasam da kaç aydır discord ortamında bulunuyorum levelim de 10 civarında. Evet bir anlık sinirle arkadaşa sataştım ama nedeni o sırada chaosta olmam ve koxperla mücadele etmemdi. Hatamın farkındayım tekrarlanmayacağının da sözünü veriyorum en azından kontrol etmenizi ve banımı açmanızı talep ediyorum saygılar
    Discord üyeliğiniz tekrardan aktif edilmeyecektir. Yeni bir hesap ile tekrardan aramıza katılabilirsiniz. Bu kural sadece sizin için değil bütün oyuncular içindir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Discord üyeliğiniz tekrardan aktif edilmeyecektir. Yeni bir hesap ile tekrardan aramıza katılabilirsiniz. Bu kural sadece sizin için değil bütün oyuncular içindir.
    yeni hesapla da katılamıyorum ki? nerden tıklasam geçersiz davet linki diyor

Senior Member
    draki dropları düşürüldü de benim mi haberim olmadı acaba diye merak ettim arkadaşlar. yaklaşık 10 aydır drakiye giren ve ortalama 2 günde 1 superior box alan birisi olarak 8 gündür alamamak beni üzdü keza weapon breakerlar da az düşüyor

bir de discorddan bir arkadaşla atışmam neticesinde uyarı aldıktan sonra devam etmediğim halde atıldım bir yetkili arkadaş yardımcı olursa sevinirim
    sende hoşgeldin kardeş droplar kapalı oto mod cvplarına aldırız etme monster taşı haryp draki raven eslant kapalı 2 haftadır.. şanş vs dediklerinde gülüp geçiyorum daha cvp atmıyorum.

Senior Member

Bnde olimpiada 30 gunun 28 gunu draki girerdim ayda maximum 2 box atardi yaratiklar kesinlikle ortalama 2 gunde 1 atmadi suanki drop normal bnce. Ama vegaya ilk draki geldiginde 3 girise en az 4 weapon alirken suan 3 girise hep 2 weapon aliyorm wepounda gozle gorulur bir dusus var

drakidropları azaltıldı bi hesapda 3kere girişde en az 6-7weapon atardı suan 2-3tane atıyor kim ne derse desin bu son 1haftadir bu olay böle mevcut dc pre %100dropda acık