Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 71
    Junior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    iyi stoklamışsın kanki
    1 tane deco varsa hesabımda direk banlasınlar beni bu kadar açık net
    Güzel kardeşim o deco nun oyuna hiçbir zararı olmaz olup olacagı max fiyatta yeni serverlarda 3m

Deco meco talia malia boş işler bunlar 24 saat eşşek gibi git gel yapsan yine oyunun düzenini bozacak gb ler çıkmaz...
    Bugda yok dupede yok sadece oyunda sazanlar çok

çok komiksiniz adamlar Narki kapattık diyorlar legal oyuncuyla sorununuz nedir sizin inandığınız şey neyse onun hatırına işinizi ciddi yapın İllegal program ile Narki açan elemanlar halen Delostan item alıp Narkide kırabiliyor ve biz gerçekten masumlar mal mal onları izliyoruz örnek mi istersiniz Vega 1 sunucu xByte ismli karakter 12/03/2019 TR 13:00 . Bu Nick in banlanması içimizi rahatlatmaz bu hilecinin çıkarttığı dropları legal olarak sattığı karakteri ve dahası kasa olarak kullandığı karakterlerinde banlanması gerekiyor. Adaletli olun ve Saygıyı hak edin lütfen

Junior Member
    şu narkiyi bi bırakın artık ne narkiymiş yav.narkiden item kırdırmak sadece oyundaki gbnin yine oyuna giderek gbnin erimesini sağlıyor.geçen güncellemede dropları düşürdünüz zaten.buralarla uğraşacağınıza 6-7 pc ile moradonda luferde eslantta her yerde mobları kapataları czde aynı şekilde mobları kapatmakla kalmayıp aralarında anlaşan çeteleri önleyecek bir şeyler yapın.farm yapılmıyor zaten bari narkiden deco çıkarıyorduk üç beş bir şey geliyordu.item kırdırarak para kazanmayı herkes "beleş para" olarak nitelendiriyor ama bunun farmdan farkı yok ki sürekli envanteri doldurup kırdırmak en az farm yapmak kadar yorucu hatta farmdan daha sıkıcı.

Oyunun gidişatını önemsiyor iseniz eğer; resmi bayiilerinize bir uyarı yaparsınız. Tabii bug yoksa

Senior Member
    Nickname
    Activex
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bulcana neden genie kurdukları şimdi anlaşıldı..

Junior Member
    Ben dün 10 saat yaptım bu işi ve 20 tane kastım 20 m de para harcadım o itemleri almak için ne gb lerinin artması için bir neden vardı ne başka bir şey oyun içi alışveriş olan bir olaydı yayıncılar sağolsun hepsi sorunun orda olduğunu düşündüğü için bütün oyun halkı bug olduğunu ve zengin olacakları hayaliyle orda saatlerce boş boş beklediler hiç bir şey yapmadan lütfen Knıght Online ekipleri oyunla bu kadar uğraşmayın gerçekten artık sıkmaya başlıyorsunuz saatlerini harcayan insanları boşa düşürüyorsunuz.Npc deki middle itemlerinin fiyatı artınca nolucak bu sefer hepa metaryelerinin fiyatı yükselecek eee ne fark edecek ???

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sisore5361 View Post
    Ben dün 10 saat yaptım bu işi ve 20 tane kastım 20 m de para harcadım o itemleri almak için ne gb lerinin artması için bir neden vardı ne başka bir şey oyun içi alışveriş olan bir olaydı yayıncılar sağolsun hepsi sorunun orda olduğunu düşündüğü için bütün oyun halkı bug olduğunu ve zengin olacakları hayaliyle orda saatlerce boş boş beklediler hiç bir şey yapmadan lütfen Knıght Online ekipleri oyunla bu kadar uğraşmayın gerçekten artık sıkmaya başlıyorsunuz saatlerini harcayan insanları boşa düşürüyorsunuz.Npc deki middle itemlerinin fiyatı artınca nolucak bu sefer hepa metaryelerinin fiyatı yükselecek eee ne fark edecek ???
    senin anlamadığın olay onların bir bölümünün LEGAL oyunculardan oluştuğu kısacası orada BOT'larda aynı işi yapıyor ve bir sayfa eşyayı 1 saniye içerisinde kırıyorlardı dün Makhwelo'nun yayınını izleyenlerde bunu gördü zaten bununla sınırlı da değil oyunda bir coin açığının olduğuna oyuncuların bir bölümünü ikna edip ellerinde GBleri gasp ettiler shouttan yazılan bug var bug diyenleri görmüşsünüzdür bulcana 2 parti adamı koyup bu algıyı yapanlarda aynı kişiler

Banned
    Quote Originally Posted by Sisore5361 View Post
    İyi oldu koxperlar otomatik kırdırıyordu buna çözüm gelmeden gelmemeli.

Aksine bu olay ciddi anlamda serverlara belki günde 50gb den fazla eksilmesinme sebep oluyordu. Artık kalktığına göre gb piyasada azaltmaz stoklar artar gb düşer.

Senior Member iVibe's Avatar
    Siteler oyun ve oyuncu ile dalga geçiyor buna göm yumup cezasız bırakırsanız yazıklar olsun

Senior Member
    Ya akıl var mantık var oyunda bedavadan para üretseler ROLLBACK gelir böyle bir şey mümkün mü ? Sitelerde ROLLBACK geleceğini bildiği için alışlarını kapatır olur biter.
    NTT GAME sadece espn code veriyor siteler bunu dağıtıyor. GB konusu zaten illegal ama bu olay olmadan oyun yürümez.
    Siteler istediği fiyattan alır satar.