Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 71
 1. #1
  Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
  Join Date
  Apr 2017
  Posts
  10,225
  Nickname
  Khenarth
  Class
  KO -> Rogue

  [Güncelleme] NPC Narki Hakkında

  Merhaba arkadaşlar,

  Moradon bölgesinde bulunan NPC Narki, middle class eşyalarda düzenleme yapılana kadar geçici bir süreyle kapatılmıştır. Delos bölgesi ve Moradon bölgesinde ki eşyaların fiyat farklılıkları, buna ek olarak eşyanın kolay elde edilebilmesinin önüne geçebilmek için gerekli çalışmalar yapılacaktır.

  NPC'nin önümüzdeki hafta düzenleme yapıldıktan sonra tekrar aktif edilmesi planlanmaktadır.

  Bug iddialarına gelecek olursak, ortada bu NPC üzerinde, ya da NPC üzerinden Talia Armor ile yapılan herhangi bir bug bulunmamaktadır. Eğer böyle bir durum olsaydı sizlerin de tahmin edebileceği gibi durum çok daha farklı olurdu, çok daha farklı aksiyonlar alınırdı.

  Arkadaşlar, yeni sunuculardan sonra yapılan ya da yapılmaya çalışılan bu tür algı operasyonlarında bizden bir açıklama gelmediği sürece hiç bir şey yapmamanız en mantıklı hareket olacaktır.

  Keyifli oyunlar!

  NTT Game||Knight Online Ekibi

 2. #2
  İyi söylüyorsunuzda söylediğiniz hiç birşey tutmuyor nasıl inanıcaz size her söylediğiniz fiyasko çıkıyor

 3. #3
  Senior Member Philly's Avatar
  Join Date
  Oct 2017
  Posts
  1,087
  Class
  KO -> Rogue
  Race
  Karus
  Bug yoksa en büyük algı operasyonunu sizin resmi satıcılarınız yapıyor demektir. Onlara yaptırım uygulayın o zaman. Ortalığı ateşe veriyorlar.

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  Feb 2019
  Posts
  15
  Arkadaslar Gb satis ve alisinin nttgame ile alakasi yok.Bu isi yapan siteler 1 liraya alip 1000 lirayda satabilir.Bosuna elinden emzigi alinmis bebekler gibi aglamayin.Okudugunu anlamayan her seyi ciddiye alan akli kit arkadaslar oyunlarina devam etsinler.Kimse size zorla gb aldirip sattirmiyor.Oyunu zevk icin oynamayi deneyin para icin degil.

 5. #5
  ağlamayın artık ağlamayın kaç aydır açık server. bug diyorsunuz gb 65 mi olur siteler iş bilmiyor mu neden alsın? bug olsa 1 kuruşa gb satmaya çalışırdınız. devalüasyon bu değil.
  Last edited by HeRoMiRaGe; 03-12-2019 at 07:37 AM. Reason: imla

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  Jan 2019
  Posts
  110
  Yine stokçulara yaradı.

  Son güncellemeleriniz oyunda PVP ve ya PVE ile ilgilenen değil pazar ile ilgilenen kişilere yarıyor ve bu insanlar boş kalabalık yapıyor oyunda 'oynamak' amacı ile bulunmuyorlar. Artık ne zaman önüne geçilecek bunun ?

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  Jan 2019
  Posts
  110
  Quote Originally Posted by HeRoMiRaGe View Post
  ağlamayın artık ağlamayın kaç aydır açık server. bug diyorsunuz gb 65 mi olur siteler iş bilmiyor mu neden alsın? bug olsa 1 kuruşa gb satmaya çalışırdınız. develüasyon bu değil.
  Evet bu develüasyon değil çünkü öyle bir kelime yok. Olmayan bug yüzünden bütün gb nin değeri bir günde yüzde yüzde 40 a yakın düşeceğine inanıyor musun gerçekten.

 8. #8
  Discordda soru sorduk ban attınız o banları kaldırırsanız seviniriz.

 9. #9
  Quote Originally Posted by bul_kLGMmuEf View Post
  Evet bu develüasyon değil çünkü öyle bir kelime yok. Olmayan bug yüzünden bütün gb nin değeri bir günde yüzde yüzde 40 a yakın düşeceğine inanıyor musun gerçekten.
  gayet tabii inanıyorum neden inanmayayım? git saatlerce talia yap npcye sat ne kadar kazanacaksınız ne parasından bahsediyorsunuz? olan bug sayesinde kimse gb satmamaya başladı bir de değil mi?

 10. #10
  Banned
  Join Date
  Nov 2018
  Posts
  722
  Chaos kapatın koxp var.

  Jr kapatın bug var.

  Narki bug yok kapat.

  Talia olayında bug var ama ufacık bir şey 180k npc satılacağına 720k satılıyor gb fiyatını etkileyecek bir şey değil zaten 500k + materyal istiyor başka bir buguda yoksa tabi.

  Büyük sorun siteler umarım bu sistem ve politikanızla nttgame anlamışsınızdır sitelerin oyunu mahvedebileceğini.

  Gb alışına satışına HAYIR günlük questlerle herkesin rekabet edebileceği çetelere mahkum bırakılmayan oyun oyun için oynandığı bir oyun EVET.
  Last edited by 4ntikor; 03-12-2019 at 07:59 AM.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •