Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52
    Junior Member
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Achieve puanı daha doğru bir seçenek bir kaç haftada ulaşılabilen bir puan olmalı.
    Bu öneri de çok mantıklı

Quote Originally Posted by Tuden View Post
    Heromirage vs etkinliklerinde ismini görürüz umarım. Ortalama 3-4 koxperın olduğu chaoslarda mavi kutuyu legal olarak alabilen bir yetenek(!) mutlaka vs etkinliklerinde kendini gösteren, adını duyduğumuz bir oyuncu olur. Kusura bakma ismin pek de tanıdık gelmedi.
    EXCLUSIVEEEE vegada denk gelirsen kardeşim

https://i.hizliresim.com/WqPlWN.jpg yan charlarımın üstü de aynı bu şekilde. bir bu kadar da kırdırdığım vardır. umarım denk gelmezsin bu arada.

youtubeda da videolarıma ulaşırsın sen belki de bu oyunu oynamazken ben asas oynuyordum.
    Last edited by HeRoMiRaGe; 03-13-2019 at 08:54 AM.

Senior Member
    bi kaosa sarmadığınız kalmıştı çevırın undy sc gibi kalksın afferim

Senior Member
    Quote Originally Posted by lMiRaLs View Post
    bi kaosa sarmadığınız kalmıştı çevırın undy sc gibi kalksın afferim
    kaoslardaki durumun farkında olmadıgın o kadar barizki Adamlar yeni serverların icinden geçiyor koxpla.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    kaos da sadece exp verilsin. bide sembol yeter o zman hile olmaz kaos da.

Senior Member
    Siz kolsuzsunuz diye chaos zevkimizden mi olacaz protez kol satılmıyor malesef pazarda

Quote Originally Posted by WizardBusterrs View Post
    Çözüm aslında çok basit tradesi açık olmayan chaos giremeyecek bu kadar basit çözümü mecbur premium veya cash almak zorunda ben şahsen her chaosta gördüğüm koxperi video alıp cr atıyorum eminim ki 20 kişinin içinden bunu yapan 1 kişi çıkar adam premium aldıktan sonra veya cash çektikten sonra banlanma riskini göze almaz denemez yani bi bakıyım banlanana kadar premium parası çıkarmı demez derlersede eminim banlanacaklardır çünkü crye chaos koxp adı altında konu açıldığı zaman daha hızlı bakıyorlar diğer konulara nazaran ban süreleri daha hızlı olucak chaosu kapatmaya falan gerek yok tradesi kapalı olan giremesin yeter diye düşünüyorum
    hiçbir işe yaramaz. Trade açmayacak adam chaosa neden girsin? Bu kosperlar önce cashini alıyor zaten. İtem çekip 3 gün bir an önce dolsun da satayım diye.

Kesilen mob sayısı, girilen etkinlik sayısı falan olabilir. Ne bileyim 20 bdw wini olmayan chaosa giremez gibi. Zaten o bdw wini alırken yakalanırlar. Bu sefer de bdwlere doluşurlar.
    Komple kombo yapılabilir. achieve'e bir yeni başarım eklenir "düzenli oyuncu" gibi. Bunu almak için x cz/ard kili, x kesilen mob, x kez ft girişi, x K np, yapılan görev sayısı.. çoğaltılabilir.

Senior Member
    ne kadar kırmızı kutu alan tayfa varsa gelmiş buraya ağlamaya

Dostum yanlışın var tanzim şatış kuyruğu o ne choas vaktisi baksana insanlara mutlu

+++++++++++