Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52
    Junior Member

Chaos hakkında.

Herkese merhabalar,

Uzatmadan konuya gireyim. Madem chaosda kosp vs engelleyemiyorsunuz, seviye sınırı getirin. Bu tarz getiri sağlayan etkinliklerde seviye sınırından daha mantıklı bir öneri bence yok. En azından video çekip banlattığımız zaman karşı tarafından emeği boşa gitsin. Caydırıcılığı olsun.

Yok biz Ardream oyuncularını düşünmek zorundayız, onlar mutlaka tüm(!) etkinliklere katılmalı, onlarsız eksiğiz diyorsanız da 75 altı ve 75 üzeri oyuncuların girdikleri chaosları ayırın, hatta ödülleri de farklı olsun.

Ben bir kaç m kazanabilmek için sabahın köründe jr kovalayıp, işten çıkıp elimden geldiğince farm yaparken bu insanların bu kadar kolay para kazanabilmesi ve utanmadan video çekip bizi aşağılaması karşısında oyun yetkililerinin müdahale etmeyişi sadece illegal aktivitelerin artmasını sağlar(ki sağlıyor da). Normalde 2-3 koxper olurdu her chaosda 6-7 ye çıktı son 2-3 günde.

Not: Lütfen ben şöyle oyuncuyum ben böyle oyuncuyum her chaosda mavi kutuya oynuyorum tarzında yorumlar yapmayın. Kaldı ki şu anki sistemde legal olarak yapılabileceğine inanmıyorum da. Bu yazıyı yazma amacım doğar doğmaz pot basan macro kullanıcılarını, duvardan geçen ve odanın bir ucundan vuran koxperların yerine gerçekten iyi olan oyuncuların ödüllendirilmesi. Ben çok iyi bir oyuncuyum da demiyorum ama beni rahatsız ediyor illegal kazancın sürekli karşıma çıkması.

Saygılarımla

Junior Member

Chaos saati

millet yan charıyla girmesin mi? mantıklı önerilerde bulunmuyorsunuz. 75 üstü ve altı ayrı olsun ve ödülleri farklı olsun mu güldürmeyin... bu arada legal olarak doğar doğmaz pot basmadan her chaos mavi alıyorum. siz inanmamaya devam edin zira koxp olmasa bile chaosta 45 50 kill alarak mavi kutu alamayacaksınız. bu arada siz oyunu değil kendinizi düşünüyorsunuz, art niyetlisiniz...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sdzadada View Post

Chaos saati
    bu nedir arkadaş

Senior Member
    chaosa güncelleme şart artık duvarlarda ws atıyor koxperler level sınırı , yan charla girilmeme gibi önlemler alınmalı.Yada diger sorunlarda oldugu gibi direk npc kapansın .

Junior Member
    Olay basit Chaos kalkacak. Ne kadar ucuk teoriler üretiyorsunuz. Kaldır gitsin.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HeRoMiRaGe View Post
    millet yan charıyla girmesin mi? mantıklı önerilerde bulunmuyorsunuz. 75 üstü ve altı ayrı olsun ve ödülleri farklı olsun mu güldürmeyin... bu arada legal olarak doğar doğmaz pot basmadan her chaos mavi alıyorum. siz inanmamaya devam edin zira koxp olmasa bile chaosta 45 50 kill alarak mavi kutu alamayacaksınız. bu arada siz oyunu değil kendinizi düşünüyorsunuz, art niyetlisiniz...
    Duvarın içinden 50 metreye skill saydırmak hoşunuza gidiyor.
    Şu kutu olayı kalkarsa yerine nontrade pkda işe yarayacak sw sc gibi eşyaların verilmesi taraftarıyım.Yoksa bu resimleri daha çok görürsünüz.

Senior Member
    Ardream oynayan kişiler ne yapacak? Tamamen kaldırılmasından yanayım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by HeRoMiRaGe View Post
    Heromirage vs etkinliklerinde ismini görürüz umarım. Ortalama 3-4 koxperın olduğu chaoslarda mavi kutuyu legal olarak alabilen bir yetenek(!) mutlaka vs etkinliklerinde kendini gösteren, adını duyduğumuz bir oyuncu olur. Kusura bakma ismin pek de tanıdık gelmedi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ryuzakiel View Post
    Ardream oynayan kişiler ne yapacak? Tamamen kaldırılmasından yanayım.
    Tamamen kaldırılmasına ben de çok karşı değilim. Ayrıca Ardream oynayan oyuncular 4 karakter slotundan birini yüksek seviyeye getirmek isterse 2 haftada çok da uğraşmadan yapabilirler. Ayrıca Ardream oynayan oyuncular zaten oyunun tüm fonksiyonlarını kullanamamayı kabul etmiş oluyorlar.