Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
    Arkadaşlar 1. sunuculardaki (Vega 1, Altar 1, Sirius 1) Maradonda Old takı kırdırma NPC'si (Narki) önlerini bir kontrol edin durumu anlıyacaksınız.

Senior Member
    kımdi bi arkadas sitelerin gb çarlari banlanmiştir. yazmis öyle birşey yok. gb aliş satişi yasak. ama gb alan sitelerin çarlari belli kime deseler gb satan sitelerin çarlarini reportlayin reportlarlar ama gb alan sitelerin çarlari banlanmaz ben öyle biliyorum. kxxperlerin hergün banlanmadigi gibi belli araliklarla banlandigi gibi belli araliklarla banlamak kxxper oyuncuyu kaybetmemek anlamina gelir

Senior Member
    Quote Originally Posted by Milla View Post
    Arkadaşlar 1. sunuculardaki (Vega 1, Altar 1, Sirius 1) Maradonda Old takı kırdırma NPC'si (Narki) önlerini bir kontrol edin durumu anlıyacaksınız.
    ne varkı hacm oradamı bug var

Senior Member
    Quote Originally Posted by sanyertore View Post
    kımdi bi arkadas sitelerin gb çarlari banlanmiştir. yazmis öyle birşey yok. gb aliş satişi yasak. ama gb alan sitelerin çarlari belli kime deseler gb satan sitelerin çarlarini reportlayin reportlarlar ama gb alan sitelerin çarlari banlanmaz ben öyle biliyorum. kxxperlerin hergün banlanmadigi gibi belli araliklarla banlandigi gibi belli araliklarla banlamak kxxper oyuncuyu kaybetmemek anlamina gelir
    ben olabilir dedim ama yetkililerde biliyorki illaki bi yolunu bulurlar bu sebeple uğraşmıyolar sitelerle

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar,

Yeteri kadar kaos yaşıyoruz bu günlerde, bir yenisi daha eklenmesin. Ortada bir problem yok. Talia ile ilgili görevde bahsi geçen görev zaten sizden malzemeler dışında 500.000 coins istiyor, diğer malzemelerle birlikte yapımı zaten 600k üzerinde olan bir eşya. Satıldığı zaman ise 180.000 gösteriyor fakat 720.000 coins geliyor. Bu konudan yapımcının haberi var ve hatalıysa text'i, değilse para değerini düzelteceklerdir.

Diğer bir konu ise plate eşyaların kırdırılması. Bu konuyla ilgilide istekte bulunduk ve yapımcıya konu üzerinde çalışmalarını söyledik.

Discord üzerinden daha ayrıntılı açıklamalar yaptım. Oradan daha rahat anlayabilirsiniz söylemek istediklerimi.

Keyifle oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Dracula1116 View Post
    ne varkı hacm oradamı bug var
    Orda delostan aldıkları armorları kırdırıyorlar bug falan degil. ondan düşen itemleri userlar alıyor. NPC ye satılan bişey olması lazım bug olması için.

Senior Member
    Serverin ilk başlarında da 65e kadar düştüğü olmuştu. Cok araştırmaya gerek Yok. Elinizde 4-5gb olsun bynogame satın, sayfayı yenileyin bir kaç kuruşta olsa alış fiyatının düştüğünü görürsünüz. Servere haftasonu muhtemelen giren gbler bugün toplu olarak satıldı ve alış fiyatları düştü. Bu fiyatları sitede bir robot belirliyor evdeki rezerve göre. Rezerv satıldıkça GB fiyatı tekrar artacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ElizaMaster View Post
    Serverin ilk başlarında da 65e kadar düştüğü olmuştu. Cok araştırmaya gerek Yok. Elinizde 4-5gb olsun bynogame satın, sayfayı yenileyin bir kaç kuruşta olsa alış fiyatının düştüğünü görürsünüz. Servere haftasonu muhtemelen giren gbler bugün toplu olarak satıldı ve alış fiyatları düştü. Bu fiyatları sitede bir robot belirliyor evdeki rezerve göre. Rezerv satıldıkça GB fiyatı tekrar artacaktır.
    diğer sitelere de bakmışsındır umarım.

Senior Member
    Bakıyorum hocam genelde 3-4 farklı yerden takip ediyorum. Haftasonu ile haftaiçi arasında en aşağı 10m farkediyor. Dolar misali Şuan panik satışları var. Yoksa hem GB bu kadar süşük hem de item fiyatı bu kadar düşmez diye düşünüyorum

Senior Member
    hiç sanmıyorum talia ve item kırdırmayla olduğunu

bunun olması bilen kişilerin şu ana kadar 7/24 kordineli yapıp bi anda eldekileri satması gerekir talia yapmışlarsa

10k 100k talia yapıp satmaları gerekir