Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50
    bug falan yok. Gmler oyunu bir el attı user kaybı yaşandı. Luferde pot satan charımı banladıkları gibi milleti haksız yere banladılarsa nttgame topuğuna sıkmış gibi görünüyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Roix View Post
    bug falan yok. Gmler oyunu bir el attı user kaybı yaşandı. Luferde pot satan charımı banladıkları gibi milleti haksız yere banladılarsa nttgame topuğuna sıkmış gibi görünüyor.
    sen az ötede oyna

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hiimpaix View Post
    Kardeşim ntt discord sunucuna gelip yetkililer ile iletişime geçebilir misin?_
    geldim kardesim yazdim cevap bekliyorum. gelismelerden haberdar ederim

Junior Member
    şuanda degli gibi talia bugu yapıyolar acil müdhale edinnnnnn

Senior Member
    nttgame gb tl fiyatını ve itemlerin tl fiyatını umursamıyorlar o yüzden bu durumda bir bug değil bu öncedende böyleydi diyorlar

Quote Originally Posted by karimli View Post
    sen az ötede oyna
    kes sesini

Senior Member
    talia hep öyleydi zaten.
    getirisi yok.
    bununla uğracağınız vakitte başka yerde farm yapsanız 2 katını kasarsınız.

Junior Member
    İttifak clanların topladığı Mytriller veya Dragon setleri satıp satıp GByi paraya çevirmesinden kaynaklı olan şeyler
    Her zaman söylediğim ve savunduğum bir şey hangi slotta hangi itemde ittifak var ise almayın dostlar, o itemi kullanmayın satamasınlar
    ve Pazarcılarda öyle 30-40 level charla Kurianla veya ezik kafasında işaretiyle dolaşan kişilere buy atmayın, sellinden de birşey almayın
    Yanda 50k-100k hatta 500k-1M fazla verin eksik alın hiç farketmez bu insanlar oyunu tamamen ticaret amacıyla kullanıyor ve senin benim gibilere tamamen zararı oluyor..
    Buy mu kurulmuş? eli kolu yanan adam diğerinden 100k ucuza koydu veya 500k ucuza koydu diye gidip sen pazarcıya item verirsen oda o itemi 200-300k farkla satar seri sürkülasyon olan örneğin DECO gibi SpellSTONE gibi gbyide bitirirler swyide biraz mantıklı bakın küçük hesaplar yapılırsa böyle büyük hesaplara sebep olur
    Mytril, dragon tarzı cz farmından elde edilen ve ittifak clanların sattığı itemleri ALMAYIN
    PAZARCI OLARAK GÖRÜNEN CHARLARA daha ucuza koyan varsa bile PAZARCILARA item vermeyin
    Siteye satıp gbyi düşürüyorlar, Playerlerla alışveriş yapın arkadaşlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pit_rSLqhAwE View Post
    İttifak clanların topladığı Mytriller veya Dragon setleri satıp satıp GByi paraya çevirmesinden kaynaklı olan şeyler
    Her zaman söylediğim ve savunduğum bir şey hangi slotta hangi itemde ittifak var ise almayın dostlar, o itemi kullanmayın satamasınlar
    ve Pazarcılarda öyle 30-40 level charla Kurianla veya ezik kafasında işaretiyle dolaşan kişilere buy atmayın, sellinden de birşey almayın
    Yanda 50k-100k hatta 500k-1M fazla verin eksik alın hiç farketmez bu insanlar oyunu tamamen ticaret amacıyla kullanıyor ve senin benim gibilere tamamen zararı oluyor..
    Buy mu kurulmuş? eli kolu yanan adam diğerinden 100k ucuza koydu veya 500k ucuza koydu diye gidip sen pazarcıya item verirsen oda o itemi 200-300k farkla satar seri sürkülasyon olan örneğin DECO gibi SpellSTONE gibi gbyide bitirirler swyide biraz mantıklı bakın küçük hesaplar yapılırsa böyle büyük hesaplara sebep olur
    Mytril, dragon tarzı cz farmından elde edilen ve ittifak clanların sattığı itemleri ALMAYIN
    PAZARCI OLARAK GÖRÜNEN CHARLARA daha ucuza koyan varsa bile PAZARCILARA item vermeyin
    Siteye satıp gbyi düşürüyorlar, Playerlerla alışveriş yapın arkadaşlar
    3 serverdada aynı anda mı sattılar farmcılar gbleri yaw azcık akıl var mı diye düşünüyorum
    yeni server açıklaması yapıldığında toplu satışlara gidiliyor
    ortada bişiler dönüyor
    bug olabilir site charlarına yargı dağıtılıyor olabilir

Banned
    Umarım gb 50 kruş olur farm online devri biter artık.