Results 1 to 9 of 9

Thread: Dolandiricilik

Junior Member

Dolandiricilik

Merhaba,

11/03/2019 18.30 sularında s3 te crix adlı kullanıcı askere gittiğini ve oyunu bırakacağını itemlerini iki oynayan arkadaşa vereceğini söyledi. (not: bunu görev pelerinli yan karekterinden yazdı ismi crixx olabilir). Bende bir arkadaşıma söyledim adamla konuştuk sirius 1 de tale village te buluştuk(Arkadaşım imorrrr ve dolandırıcı crix). Adam arkadaş olduğunu anlamam için raptorunu arkadaşına ver dedi trade de göstersin bana dedi. Verdim gösterdi bana geri verdi. Tam göremediğini söyledi. Biz bizi dolandırmaya çalıştığını anladık ama itemi ona vermez isek dolandırılmayacağımızı düşündük bi daha arkadaşıma verdim anlık olarak itemi gördü ve item kayboldu. Adam bir anda pm blockladı ve 3-5 dk sonra oyundan çıktı. Ve sonuç olarak+1 rebith raptorum adama geçti. İnternette araştırdım biton insan dolandırılmış. Nasıl bir bugtır bu neden giderilmiyor. Dolandırıcı adamlar bu bugı öğrenmiş çatur çutur insan dolandırıyorlar. LÜTFEN BUG GİDERLİLSİN. Bunu yapan insanlar tespit edilsin. Hatta ve hatta bizede isimleri verilsin ve haklarında şikayette bulunalım ki bir daha böyle birşey yapmasınlar.
    KONU İLE İLGİLİ TİCKET ATTIM UMARIM OYUN BUG I YÜZÜNDEN OLAN DOLANDIRICILIK MAĞDURETİMİZİ KNIGHT ONLINE giderir.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Dolandırıcılık işlemlerinde eşya restorasyonu bulunmuyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Dolandırıcılık işlemlerinde eşya restorasyonu bulunmuyor.
    Knight Online yetkilisi misiniz ?

Quote Originally Posted by Fennasi35 View Post
    Knight Online yetkilisi misiniz ?
    Forumda yetkiliyiz.

Junior Member
    Forumda yetkiliyiz.
    O zaman size şunu sormak isterim. Oyunda başıma bir bug yüzünden mağduriyet geldi bunu dile getiriyorum ve arkasından bunu sizden talep ediyorum. Siz talep ettiğim şeye cevap veriyorsunuz. Peki neden mağduriyetim ile ilgili tek bir cümle kurmuyorsunuz ?

Quote Originally Posted by Fennasi35 View Post
    O zaman size şunu sormak isterim. Oyunda başıma bir bug yüzünden mağduriyet geldi bunu dile getiriyorum ve arkasından bunu sizden talep ediyorum. Siz talep ettiğim şeye cevap veriyorsunuz. Peki neden mağduriyetim ile ilgili tek bir cümle kurmuyorsunuz ?
    Sizi sahte nick ile dolandırmışlar gibi gözüküyor eğer ksc veya video tarzı bir şeyler aldıysanız cheat reports bölümüne konu açarak o kişilerin ceza almasını sağlayabilirsiniz farklı bir şey yapmamız mümkün değildir.Nickte hata yok diyorsanız bilet atmışsınız zaten inceleme yapılır.

Junior Member
    Sizi sahte nick ile dolandırmışlar gibi gözüküyor eğer ksc veya video tarzı bir şeyler aldıysanız cheat reports bölümüne konu açarak o kişilerin ceza almasını sağlayabilirsiniz farklı bir şey yapmamız mümkün değildir.Nickte hata yok diyorsanız bilet atmışsınız zaten inceleme yapılır.
    İLK SİRİUS 3 TE 50 Level altında görev pelerini görev sembollü bir eleman gördüm sonra SİRİUS 1 e geçtik oraya 50 level üstü crix isim erkek rogue idi. elimde de bir psc bastığım bi foto var işe yararmı bilmiyorum.

Aynı olay 10 gün önce benimde başıma geldi arkadaş doğru söylüyor.

Junior Member
    Ben kalın harflerle belirttiğim yeri yeni fark ediyorum. Adam bir bug ile bir oyun hatası yüzünden beni dolandıracak ve sizde bununla ilgili hiç bir şey yapmayacak mısınız ?
    Burası bir işletme bende bur da bir müşteriyim. Ben bur da bir emek harcıyorum, para harcıyorum siz bana diyorsunuz ki yapacak bir şey yok oyun hatası da olsa da umrumuzda değilsin. Nasılsa bize çok para, çok emek veren var sen oyunda sıkıntı yaşamışsın oyunu bırakmışsın umurumuz değilsin. Böyle bir işletmecilik kafası yok böyle bir büyük bir işletmede işletme açığı yüzünden mağdur kalıyoruz oyun bizi umursamıyor umrum da değilsin diyor. Ticket attık ikin gün oldu tek bir haber yok, Yetmedi buraya yazdık bir ses seda yok. Trade bug dolandırıcılığı yapan adam oyunda hala aynı karekterle gezebiliyor rahatça pm atıyorum adam bana küfür ediyor. Bu mu şimdi işletmecilik bu mu müşteri memnuyetiniz ????? Bide bana demişsiniz ki cheats repots bölümüne konu açarak falan filan siz ne işe yarıyorsunuz arkadaşım ticket atmışım türk topluluğunda sirius içinde konu açmışım üzerine sen forum yetkilisi olarak görmüşsün okumuşsun. Hala orda burda konu açın.

Benim bur da suçum yok demiyorum adamın yanına gitmem başlı başına buna inanmam benim suçumdu ama itemi adama vermeme güvenip gittim. Vermeme rağmen sadece trade de göstererek üzerimizden çekmesi itemin bizden silinmesi bu benim suçum değil bu Knight Online nın suçu silindikten sonra bu adamın hala gezmesi oyunda item takibi yapılarak itemin bana geri verilmemesi knight onlinenin suçu. Bu forumda yapılan müşteri memnuniyetsizlikler zaten hat safa zaten knight online mı böyle olsun bilmiyorum ama ne olursa olsun bu knight onlinenin suçu. Şimdi beni dolandıran adam mı mağdur etti yoksa KNIGHT ONLINE mi anlamadım.