View Poll Results: Cheat Reports Memnuniyet

Voters
277. You may not vote on this poll
  • Hızlı

11 3.97%
  • Normal

25 9.03%
  • Yavaş

241 87.00%
Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 102
    Yetkililer neden cevap vermiyor??

Banned
    2 gün önceki luringe bakılmadığı için bugünde öldük topluca 79 lwl exp 60 ölüyoz 7 kişi mop çekiyor aynı adam canı sıkılıyo aklına geliyoz heralde çok sağolun nttgame olarak adamı mutlu ediyonuz adamı merak ediyorum gerçekten konu kalkmadan bakılıcak mı kalksa bile arşivden bakılıyo mu derdim 2 günlük şeye bakılması değil 6 tane crde konum var illki 5 gün önce cuma günü attığım ondan öncede 2 defa 6 şar gün bakılmayan konularım var arşive taşınan lütfen bi gayret edin ya kimse sizden etkinlik ödül istmiyor neymiş agrerif clutah ya ne gerek var hocam istemiyoruz crye hızlı bakın yeter...
    Last edited by BackToMaho07; 03-13-2019 at 01:57 PM.

Senior Member
    Konu güncel, umarım önem verilir konuya

Suç: Küfür

Gelen Cevap: Gerekli incelemeler yapılacaktır.

Junior Member
    Pek umurlarında olduğunu sanmıyorum

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by aki_75tFUPgr View Post

Bu çok ilginçmiş. Meraktan soruyorum, mesela bacısına küfür edildi diye kişinin bacısının var olup olmadığı mı inceleniyor? Ona göre mi karar verilecek?

Tabii gerçekçi tahminim: CR'ye yetişilemediği için oyuncular baktığında raporunun günlerdir orada işlemsiz beklediğini görmesin diye veya en azından doğru raporların "incelenecektir" şeklinde ayrılarak sayının azaltılmaya çalışılması. Sonuç fark etmez, yetersiz.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bu çok ilginçmiş. Meraktan soruyorum, mesela bacısına küfür edildi diye kişinin bacısının var olup olmadığı mı inceleniyor? Ona göre mi karar verilecek?

Tabii gerçekçi tahminim: CR'ye yetişilemediği için oyuncular baktığında raporunun günlerdir orada işlemsiz beklediğini görmesin diye veya en azından doğru raporların "incelenecektir" şeklinde ayrılarak sayının azaltılmaya çalışılması. Sonuç fark etmez, yetersiz.
    Bence orada, konuşma geçmişinin inceleneceğine vurgu yapılıyor. Sonuçta sen birine küfür edip konuşmayı kapatıp, ondan gelen küfürü de yollamış olabilirsin.

Banned
    Quote Originally Posted by aki_75tFUPgr View Post

seninki gene iyi bariz 3 defa küfür ediliyo tarih herşey belli verilen cevapo şu :

Raporunuz ile ilgili gerekli incelemeler yapılacak ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde raporlanan hesap cezalandırılacaktır.

şaka gibi resmen benim burdan anladığım o adam küfür etmedi diyo mod arkdaşar komik

Quote Originally Posted by maresal54 View Post
    Bence orada, konuşma geçmişinin inceleneceğine vurgu yapılıyor. Sonuçta sen birine küfür edip konuşmayı kapatıp, ondan gelen küfürü de yollamış olabilirsin.
    Reportladığım KSC'lerin tamamı tek taraflı küfürler şeklindedir. Oyunda durmaksızın küfür eden şahıslarla münakaşaya bilmem girmem. Soru işareti atar geçerim.

Member
    Nickname
    ChevChelios
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BackToMaho07 View Post
    seninki gene iyi bariz 3 defa küfür ediliyo tarih herşey belli verilen cevapo şu :

Raporunuz ile ilgili gerekli incelemeler yapılacak ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde raporlanan hesap cezalandırılacaktır.

şaka gibi resmen benim burdan anladığım o adam küfür etmedi diyo mod arkdaşar komik
    Bunun sebebi konuşmanın tamamını, önceden senin yazdıklarına bakmak tarik edici konuşma senin önceden ettiğin küfür vs varmı diye bakacaklar oldu o zaman ben birine küfür edeyim sonra o bana etsin onun kısmını çekip atayım Amaç bunun önüne geçmek yanlış anlama.