Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Hile sayisindaki artiş!

Sevgili Nttgame, vega sunucunda ki eslant çöp slotlarını +60 level koxperler istila etmiş durumda. Uçarak atılan 5li oklar ve wolflar mı dersiniz hepsi mevcut. eminim diğer yeni sunucularda da bu sorun vardır. Videolarını alıp cr ye atıyoruz eyvallah fakat artık oyun mu oynayacağız yoksa youtube ye video mu upload edeceğiz bilemedik.

Lütfen artık belli aralıklarla oyunu gezin. Şu oyunu bir yetkili 30 dakika gezse abartmıyorum dakika başı birini yakalar özellikle eslantta. İnanın bu şekilde cr ye açılan konularda ciddi mana da azalma olur. Hem iş yükünüz azalır hem bizde işimize gücümüze oyunumuza bakarız. Saygılar.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Aynen katılıyorum çok doğru bir noktaya değildin. Eslant çöp slotunda 2 gün kasan koxper gördüm. Discorddan report ediyorum sanki orayı da görüyor, report ettiğim anda server değişiyorlar. Zaten bannlanana kadar kasıp siteye satmış oluyorlar.

Member OrmanSef's Avatar
    Nickname
    WaldWachter
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    altar sunucusu gbnin düşüsünden belli hile cirit atıyor güzel bir temizlik gerekli

Tek çöp slotlarınd k0sper yok ki bi caoslara girin normal oynayan adam kalmadı adam 3 mavi kutu alıp çıkıor çöpte kasmasına bile gerek yok

Şikayet ettiğim adamlar 2 3 haftadır aynı slotta kasıyorlar.Özellikle Vega serverıyla ilgilendikleri için Altarda Koxperlar aldı başını gitti.Eskiden uyguladıkları seri ban politikasından bir sebeble vazgemiş durumdalar ama sebebini biz bilmiyoruz.Her gün slotları 30 dk dolaşıp ne var ne yok diye bakmak 10 adama zor geliyor nedense.Kötü olansa koxperlardan legal userlarıda koxpa yönelme eğilimleri oluşmaya başladı.
    Lütfen slotlarla ilgilenin arada, özellikle geceleri bir arkadaşınız girip kontrol etsin bir kaç kişinin alttan ismi geçerse eskiden olduğu gibi korkarlar açmaya.
    Biraz özen rica ediyoruz.

Senior Member
    bu adamlar 1 kez banlamak la iş bitmiyorki. adamlar kasacagim kastim kardayim diyerek. banlandiktan sonra tekrar geliyorlar. genie alti kxxp la 70 lvl olanlar var. bunlarin kontrol edilmesi gerek cr işlemleri günlük yapilmali discord anlik kontrol yapilirsa bir nebze olsa pislik kxxperlerden kurtuluruz. veyahut yönetici arkadaslarin multiyi kxxpu engellemesi lazim. anlam veremiyorum kxxp engellenemiyormu

Junior Member
    Aynen öyle chaos çok kötü durumda bence bi level sınırı gelmeli +75 gibi. Sonuçta 70'i 2 saatte olabiliyorsun youtube da video var

Hilede bir artis yok arkadaslar. Free oyuncu yani presiz giris sayisi fazla oldugu icin artmis gozukuyor. Bildigim kadariyla 2000 free oyuncu sayisi var. Bu sayinin dusurulmesi gerek.

Junior Member
    Açık konuşmak gerekirse oyunun şu an ki durumu K2 zamanlarını anımsatıyor. Gm arkadaşların sert bir müdahale yapması şart.

Senior Member
    Macro,tbl kullanan adamı yayına çıkartırsan (Domenico), Eski GM RHALES in tren charları konusulursa forumlarda, kendi koxp kullandıgını itiraf ederse sonucu böyle olur. Şu gb satışına steamko gibi engel olun. KOXPER lar para faktörü çıkınca oyunda olmayacaktır.